fbpx
Close

Adopce na dálku

Jsme azyl pro handicapované a týrané psy a kočky v nouzi, kteří se k nám dostali nezodpovědností, často dokonce až krutostí některých lidí. Zvířata si nedokážou pomoct sama, za svou situaci si nemohou, jsou plně závislá na naší vůli a na tom, jak se o ně jako lidi postaráme.

Tara

Rádi byste jim pomohli a stále přemýšlíte, jakým způsobem? Adopcí na dálku dokážete pro handicapované psy a kočky udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo v azylu, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit adopční formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Minimální částka činí 200 Kč/měsíčně. Jedno zvíře může mít i více hrdinů, protože výdaje často přesahují jeden pravidelný příspěvek.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností pečovatelů v azylech, většinou však 1x měsíčně.

 

Klara – třínohá fenečka
Klara je mladá a moc milá fenečka, která už ale bohužel v životě zažila mnoho zlého. 🙁 Srazilo ji auto a v důsledku vážných zranění bylo nutné jí amputovat jednu zadní nožičku. Druhou zadní tlapku má častečně orchnutou, ale při chůzi ji může občas využívat, aby se o ni opřela, takže zvládá pobíhat po zahradě s překvapivou rychlostí. Klara je i přes své trápení neuvěřitelně přátelská, hodná a přítulná. ❤

Staňte se hrdinou Klary

Hrdinové Klary
Monika Drábová Eva Vaverková Dana Kodejšková a Víťa Cholasta
Aneta Agnerová Kateřina Hajdinová ?
? ? ?
Lollipop – ochrnuté štěňátko
Lollipop k nám přišel, když mu byly odhadem tak čtyři měsíce. A přesto už si v životě stihl vytrpět svoje… 🙁 Nevíme přesně, co se mu stalo, ale vlivem zlomeného obratle zůstal ochrnutý.Chudáček malý Lolli to ale se životem nevzdal a bojuje dál. Se svým postižením se smířil a už se jím moc netrápí – místo toho raději dovádí a užívá si všechny ty nezapomenutelné štěněcí okamžiky. Když se na něj podíváme, nevidíme postiženého pejska, ale pejska, který je vděčný za každý okamžik na tomhle světě. ❤

Staňte se hrdinou Lollipopa

Hrdinové Lollipopa
Bui Mai Phuong – Veronika Michaela Chroustová Jana Doubravová
Petra Michálková Eliška Baronová Adriena Schmoranzerová
Kateřina Hajdinová Barbora Chaloupecká ?
Margot, Milou a Miya
Přijali jsme do péče kočičku v kritickém stavu. Kočička se k nám dostala s useknutými předními nožičkami, ze kterých jí tekla krev a vyčuhovaly kosti… 🙁 Pohled na ni budil hrůzu. Nevíme, jak se jí to stalo, ale jisté je, že za sebou má spoustu bolesti a utrpení. Naštěstí se stav Margot podařilo brzy stabilizovat. A přišel čas, aby podstoupila kastraci. Ale při té nás všechny čekalo velké překvapení – ukázalo se, že Margot totiž není kočička ale kocourek. Neměl ale správně sestouplá varlata a proto nebylo poznat, co je zač. A tak je teď z Margot… Margoťák 🙂
Společně s Margot k nám přišla do péče i dvě koťátka – černý kocourek Milou a šedobílá kočička Miya.

Staňte se hrdinou Margot

Hrdinové Margot
Zita Prostějovská Tomáš Mařík Dominika Čermáková
Ilona Sýkorová Jindriška Vlasáková Markéta Kašparová
Jaroslav Klikar ? ?
Psí babička Alice
Fenečka Alice si na stáří užila svoje. Její milovaný páníček zemřel a rodina se rozhodla, že ji prostě nechce a starat se o ni nebude. 🙁 Nejen, že se musela vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka, ale navíc zcela zbytečně i s příchodem do nového prostředí. 🙁 Tím ovšem Alicina smůla nekončí.
Hned při prvním koupání jsme si všimli, že má na těle několik bouliček. Vzali jsme ji proto na veterinu, kde se ukázalo, že má nádory na mléčné žláze. Alice tedy podstoupila operaci. Kromě toho ji po zotavení čekalo ještě čištění zkažených zoubků v narkóze.
Alespoň v jednom měla naše psí babička štěstí – našla se pro ni báječná dočasná péče, kde si může užívat klidu a pohodlí.

Staňte se hrdinou Alice

Hrdinové Alice
Vendula Honajzerová Tereza Galbavá Lenka Svárovská
Klára Benešová Darina Koudelková ?
? ? ?
Nakey – psí babička
Nakey je roztomilá, tichá a nenáročná kráska. Je jí 11 let a život se s ní moc nemazlil. Nevíme přesně, co ji potkalo, ale z minulosti si musela odnést špatné vzpomínky, protože nemá ráda prudké pohyby. Nechce se ani nechat mazlit kdykoliv si páníček vzpomene, spíš si přijde pro pohlazení sama. Moc by potřebovala někoho, kdo by pro ni měl pochopení a dopřál jí klidný a laskavý podzim života.
Je to stařičká dáma s jasně danými prioritami. Dát si něco dobrého na zub, zalézt pod peřinu a spinkat.

Staňte se hrdinou Nakey

Hrdinové Nakey
Barbora Oravcová Jarmila Rázková Kamila Balounová
Milada Omasta ? ?
? ? ?
Klementínka – zubožená kočička
Dostala se k nám malá kočičí holčička v šíleném stavu. 🙁 Paní ji donesla na veterinu poté, co ji nalezla s rozdrcenou nožičkou. Ano, přesně tak, koťátko mělo na pravé zadní nožičce otevřenou zlomeninu a část nožičky byla rozdrcená. 🙁 Netušíme, co se kočičce stalo, ale muselo to být příšerné. Takhle malinká beruška by se měla tulit k mamince a poznávat svět a ne bojovat o život. Kočička dostala jméno Klementínka a byla ihned hospitalizovaná na veterině.
Klementínka podstoupila operaci a její nožičku se naštěstí podařilo zachránit. V tuto chvíli bydlí tahle kočičí slečinka v dočasné péči, zotavuje se a roste do krásy.

Staňte se hrdinou Klementínky

Hrdinové Klementínky
Hana Fleissigová Anna Kotábová Milan Nerušil
Alexandra Lacková Irena Bílá Dagmar Pokorná
Milada Omasta JL Consulting Extras s.r.o. ?
Bruno – dobrotivý obr s nemocným srdcem
Bruno je největší pejsek, který kdy hledal útočiště v Handipet Rescue. Je to kříženec moskevského strážného psa. Bohužel Bruno má nemocné srdíčko, konkrétně trpí dilatační kardiomyopatií, proto musí brát pravidelně léky. Ty ale měsíčně vyjdou na 5 000 Kč… 🙁 Právě to byl také důvod, proč už se o něj původní majitelka nedokázala nadále starat, ačkoliv si to moc přála. 🙁 Kromě potíží se srdcem pejsek trpí také záchvaty, které se u něj objevují párkrát do roka. Co za nimi vězí nevíme jistě, ale pravděpodobně souvisí s jeho problémy se srdcem.

Staňte se hrdinou Bruna

Hrdinové Bruna
RECCO MANAGEMENT s.r.o Michaela Hobzová Eva Řízková
Agáta Křížová Anetta Kročilová Dagmar Vacková
Dominika Egerová Alena Spielvogelová Erbenovi
Eva Krejzová Lenka Benešová Nela Sejkorová
Pavla Sojková Markéta Čekanová Irena Haidingerová
? ? ?
? ? ?
Julka – fenečka se zlomenou pánví
Maličká fenečka Julka se k nám dostala poté, co ji srazilo auto. Chudinka skončila s rozdrcenou pánví a bez operace by neměla naději, že ještě někdy bude chodit. Její bývalí majitelé žijí v romské osadě na Slovensku a nemají finance. Paní, která bydlí poblíž, pomáhá s péčí o takovéto pejsky a celé se to nějak semlelo tak, že se Julka objevila u dveří naší veteriny. Podstoupila první operaci a začala se stavět alespoň na tři nohy. Ale bohužel se ukázalo, že jednu zadní pacičku stále nemůže používat. A tak musel následovat další zákrok. V současné době se Julka zotavuje v u nás v azylu a my doufáme, že se podaří její bolavou tlapku zachránit.

Staňte se hrdinou Julky

Hrdinové Julky
Milada a Pavel Pachrovi Alena Brůžová Gabriela Vodvářková
Tereza Skarabella Jana Vitovská Iva Přivřelová
J. Marešová ? ?
Mojito – kocourek bez nožiček
Maličký kocourek se našel zatoulaný na hřbitově. Nevíme, co přesně ho potkalo, ale místo zadních nožiček mu zůstaly jen pahýlky a v ranách měl dokonce červy. 🙁 Nálezce od zuboženého koťátka naštěstí neutekl a donesl ho na veterinu, aby se o něj postarali. Chudáček Mojito byl opravdu v ošklivém stavu. Kosti mu trčely ven, tkáň okolo nekrotizovala. Bylo nutné, aby co nejdříve podstoupil operaci.
Operace naštěstí dopadla dobře! 🙂 Nožičky mu pan doktor neamputoval celé, pouze je zkrátil o poškozenou část. V tuto chvíli Mojito čeká na titanové protézy. Ty budou vyrobené na míru a zůstanou mu už napořád.

Staňte se hrdinou Mojita

Hrdinové Mojita
Hana Pilčíková Bara Malyszova Magdaléna Vašátková
Tomáš Taraba Lucie Frnochová Hana Fleissigová
Alena Škorničková Nikol Martincová Lucie Ondrusová
Miluše Rudišarová Sonia Doubková Renata Zimova
Petra Děkanová Jiří Nováček Markéta Česalová
Anežka Kolářová Petra Kubešová Kristýna Kočvárová
Nikola Opáleníková Anika Stulíková ?
Vystrašené fenky Garbo a Harlow
Garbo, Harlow a Yoko se k nám dostaly z přemnožené smečky psů, o kterou se nikdo nestaral. Nikdy nepoznaly lásku nebo vlídnou lidskou náruč. Byly neuvěřitelně plaché a vyděšené. Když přišly, dlouho ležely zmáčklé vedle sebe v rohu místnosti. Ne protože by musely, ale protože se tak moc bály. 🙁
Naštěstí se postupně začaly osmělovat a naučily se, že lidé jim nechtějí ublížit. Jako první udělala obrovský pokrok Yoko. Naučila se chodit na procházky na vodítku, mazlit se a hrát si. A tak nakonec také jako první našla svůj nový domov. Harlow a Garbo mají před sebou ještě pořádný kus cesty, ale jsme si jistí, že i ony to nakonec zvládnou. 🙂

Staňte se hrdinou Garbo a Harlow

Hrdinové Garbo a Harlow
Zdeněk Novotný Naďa Dostálová Milada Pachrová a Pavel Krejčí
Kristýna Bubová Blažena Aneta
JL Consulting Extras s.r.o. ? ?
Rupí – nalezený kocourek
Paní u cesty nalezla vyhublého kocourka, který měl ohromné množství klíšťat. Nevíme, jak dlouho na ulici kocourek byl, ani čím vším si prošel. Dostal jméno Rupí a konečně přišla jeho šance na nový a spokojený život. Kocourek si musel pobýt nějaký čas na veterině. Byl dehydratovaný a extrémně pohublý, vážil pouze 2,6 kg. Teď už je u nás v azylu. Bydlí v kadlínské pobočce u tety Jaq, má svůj vlastní pokoj a nikým nerušený klídek. Je to moc milý a mazlivý kocourek, kterého si hned zamiluje každý, kdo za ním přijde na návštěvu 🙂 Už také dávno není vyhublý, teď už má přes 5 kg a musíme ho hlídat, aby nám nepřibral až moc 🙂

Staňte se hrdinou Rupíka

Hrdinové Rupíka
Iveta Schönová Martina Slepičková Hana Fleissigová
Veronika Kramplová Monika Hrbková ?
? ? ?
Barney – pinč s vozíčkem
Maličkého pinče Barneyho jsme převzali od jeho rodiny, protože se o něj už dál nemohli postarat. Barney si prošel velkým trápením a následkem zdravotních potíží zůstal inkontinentní. Měl vyhřezlou plotýnku a operace, kterou mu rodina zaplatila, naneštěstí nedokázala pomoci od všech komplikací. Barney je ochrnutý a péče o něj není lehká. Je to ale navzdory svému handicapu velký šikula a sportovec, který miluje dlouhé procházky. Drandí se svým vozíčkem a skoro nikdo mu nestačí 😀

Staňte se hrdinou Barneyho

Hrdinové Barneyho
Ivana Julínková Bára Hybšová Lucie Holecová
Vladana Slámová Ilona Linhartová Eva Pencová
Kristýna Jančíková Andrea Papoušková Sabina Doležalová
Malinčíkovi Barbora Ctiborová Radka Juroszová
Maria Konieczna Soňa Hasnedlová Eva Slaná
Vendula Václavíčková Lukas Bukolský Jessica Depalová
Lenka Müllerová ? ?
Emily – postřelená kočička
Emily je nádherná kočičí slečna a ještě jí není ani rok. Dostala se k nám ze Slovenska, kde ji srazilo auto a od té doby je chudáček Emily paralyzovaná. Naštěstí může sama chodit, ale bylo nutné jí nechat amputovat ocásek a je už navždy odkázaná na lidskou pomoc, protože potřebuje několikrát denně vyprazdňovat. A po tom všem ji ještě někdo postřelil jen den předtím, než byla převezena do naší péče. Kulka se jí v těle zasekla tak blízko plic, že operace by byla velmi riskantní. Proto jsme se rozhodli nechat věci jak jsou a nebudeme kočičku nechávat operovat, pokud nenastanou nějaké komplikace.

Staňte se hrdinou Emily

Hrdinové Emily
Gabriela Janotová Hana Gothardová Martina Kornalíková
Shaimovi Pavla Šnauerová Nela Němcová
? ? ?
Dona – opuštěná kočička
Dona je kočička, které se její vlastní rodina zbavila a místo toho, aby ji při stěhování vzali s sebou, vyhodili ji na ulici. Dona je samozřejmě kočička domácí, takže nebyla zvyklá se o sebe postarat a venku si prožila hrozné trápení. Byla dehydratovaná, vychrtlá a trpěla bolestmi. Donu jsme ihned převezli na veterinu, kde se dala do pořádku a pak teprve mohla putovat k nám do azylu. Hezky přibrala a její stav se o moc zlepšil. Bohužel krátce poté Donu začaly trápit potíže s ledvinami.
V současné době bydlí Dona v dočasné péči, kde má svůj klid a páníčky jen pro sebe.

Staňte se hrdinou Dony

Hrdinové Dony
Yolanda Adea Eva Vaverková Daniela Vrchlavská
Vivien Babu
Iann Remonde
?
? ? ?
Alvin – kocourek s bolavým okem
Kocourka Alvina našli až v České Lípě. Někdo ho „odložil“ zavřeného v krabici a s bolestivě nateklým očičkem. Takto zubožené zvířátko někdo prostě zanechal svému osudu… Jeho očičko bylo v tak hrozném stavu, že už se nedalo zachránit. Neléčený vřed způsobil, že bylo nutné co nejrychleji přistoupit k operaci a oko vyjmout. Zákrok naštěstí proběhl bez komplikací a z Alvina už je teď jednooký „pirát“ 🙂

Staňte se hrdinou Alvina

Hrdinové Alvina
Iveta Hanuljaková Martina Kočárková Lenka Štilipová
Tomáš Mařík Toník a Dáša Lipowski Tereza Braňková
Martina Gállová Kateřina Novotná ?
Tara – ochrnutá fenečka
Tara je ještě mladá fenečka a má velkou chuť dovádět a radovat se ze života. Jenže má bohužel i jedno velké trápení. Fenečka se nemůže postavit na zadní tlapky. K nám se dostala již ochrnutá, bez možnosti další operace. Ale i o taková zvířátka se dokážeme postarat. Naše sněhobílá princeznička dostala vozíček vyrobený na míru, brzy se s ním naučila běhat po zahradě a strašně moc ji to baví 🙂

Staňte se hrdinou Tary

Hrdinové Tary
Iveta Hanuljaková Denisa Kotapková Lada Hanyšová
Barbora Pavlíčková Lucie Rubešová  Jana Steinerová
Gabriela Šimonová Lenka Vejrážka Andrea Coufalová
Maruška Petra Kluzáková Markéta Hartenbergerová
Barbora Kosnovská Věra Janatová Monika Kleinová
Adriana Mahdalová Linda Leligdonová Jana Bernardová
Bára Chaloupecká Jitka Jílková Lucie Češíková
Lucie Dušková Švecovi Mariana Hamrová a Samuel Erdinger
M.Drapova  + Missy Michaela Plotniková Denisa Hrušková
Michaela Vrzalová Barbora Stavařová Klára Školníková
Romana Hrabáková (Salon pro psy U Fíka) Kristína Karcelyová ?
Dinky – fenečka s šedým zákalem
Dinky je fenečka z přemnožené smečky několika desítek pejsků. Fenečka má bohužel trápení s očima. 🙁 Už byla u pana doktora očaře a ten konstatoval, že má šedý zákal, který je způsoben stářím a nelze ho tedy operovat. Bohužel fenečka tak bude postupně přicházet o zrak a pravděpodobně nakonec oslepne.
Dinky bydlí v dočasné péči a my jsme moc rádi, že má na staří svůj klid a nemusí se s nikým dělit o pozornost.

Staňte se hrdinou Dinky

Hrdinové Dinky
Zuzana Matoušková Daniela Vrchlavská Irena Kubelková
Nina Schneiderová Mgr. Ester Šromová Zuzana Bílá
Denisa Výletová Nicol Králová Maruška
Lada a Kamil Eliášovi Kateřina Kloboučková Blanka Pondělíčková
Radka Drmotová ? ?
? ? ?
Elly – fenka se zjizveným čumáčkem
Chuděrku malou Elly srazilo auto. To je bohužel smutný příběh, se kterým se setkáváme velice často. A tahle psí holčička má v důsledku nehody zjizvenou celou tvář. Fenečka bohužel nemůže kvůli svému zjizvení zavřít oči. Je nutné jí je pravidelně kontrolovat a kapat do nich. Chudáček Ellinka musí dokonce i spát s otevřenýma očima. Zároveň je takto vystavena velkému riziku všemožných úrazů oka.

Staňte se hrdinou Elly

Hrdinové Elly
Vanda Michalopulosová Marianna Zapotilová ÚPA
Simona Fersterová Jana Kleinerová Eliška Masná
Zuzana Boháčová Denisa Výletová Hanka Masarová
Lenka Janderová Nicol Králová Marcela Chlupová
Gentiana Agusholli Monika Zimolková Romana Chmelařová
Veronika Havránková Markéta Jelínková Iveta Zdvihalová
Kristýna Šťastná Hana Duchková ?
Puzzle – kocour s vykloubenou kyčlí
Puzzle je mladý kocourek, kterého už ale stačila v životě potkat moc ošklivá smůla. Když ho našli, tahal za sebou zadní nohu a kdo ví, jak by to s ním dopadlo, kdyby ho nálezci neodnesli k veterináři. Rentgen ukázal, že Puzzle má starou zlomeninu nohy a k tomu vykloubenou kyčel. Musel tedy podstoupit dvě operace. Bohužel po druhém zákroku mu začala rána ošklivě hnisat a tak místo zaslouženého rozmazlování v azylu přišla dlouhá hospitalizace. Puzzle je i po několika měsících stále ještě na veterině 🙁

Staňte se hrdinou Puzzla

Hrdinové Puzzla
Tereza Štilipová Květa Erbenová Monika Fridrichová
Marie Kolářová Kateřina Malá Zuzana Háčková
Markéta Maříková Marcela Urbánková ?
Kocourci Jeffrey a Ted
Vesnickou kočičku Sněhulku a jejích pět koťátek od majitelů „vyžebrala“ paní sousedka, ke které se ve velmi zuboženém stavu z posledních sil dostala. Ač jsme měli strach, zda to Sněhulka zvládne, ukázalo se, že je to velmi silná kočička a všem se začalo dařit lépe. Bohužel Sněhulčin život, stejně tak jako život jednoho z koťátek, nakonec vyhasl pod koly auta. Zbylá koťátka se poté dostala k nám do azylu. Kočička Aileen brzy našla svůj nový domov, ale její bráškové, kocourci Ted a Jeffrey, jsou u nás dodnes a stále čekají na své páníčky.

Staňte se hrdinou Jeffreyho a Teda

Hrdinové Jeffreyho a Teda
Tereza Štilipová Lenka Pavlicová Michaela Stoklasová
Jaroslava Zemanová Nikola Flachsová Petra Hejduková
Lucie Pechová ? ?
? ? ?
Kočky z pekla
Majitelka těchto kočiček odjela do nemocnice a už se nevrátila. Naštěstí dala vědět organizaci Zatoulané štěstí, kteří okamžitě jednali. Do naší péče jsme přijali 5 kočiček z této kauzy. Při příjmu byly vychrtlé a jejich stav odpovídal prostředí, ve kterém přežívaly. Postupem času se jejich stav zlepšoval a dnes již mají některé svůj nový domov. Další na něj ale stále ještě čekají u nás v azylu.

Staňte se hrdinou kočiček z pekla

Hrdinové Koček z pekla
Tereza Pavlíková TRANSALPINUS s.r.o. Michaela Polánková
Lucie Novotná Monika Dolejší ?
? ? ?
? ? ?
Oliva – tříbarevná kočičí dáma
Oliva je utramazlivá kočičí dáma, které byl diagnostikován vestibulární syndrom a CT vyšetření odhalilo zánět mozku a hnis v oblasti tympanické dutiny. Bohužel má také prasklé oba ušní bubínky v důsledku infekce. Olivka v naší péči podstoupila operaci, při které bylo provedeno čištění dutin. Později se u ní projevilo selhávání ledvin. Olivka kvůli tomu nesmí být mezi ostatními zvířátky, protože jakákoliv nemoc, kterou by od nich chytila, by ji mohla stát život. Jinak je to ale nádherná a moc milá kočička, která spinká u azylové tety v posteli. Moc doufáme, že s námi ještě nějakou chvíli pobude.

Staňte se hrdinou Olivy

Hrdinové Olivy
Petra Hanlon Michaela Krpalová Marta Batelková
Pavlína Vávrová Monika Dolejší Péťa, Luci a Žofka
Miro Jašurek ? ?
? ? ?
Osiris a Nut
Od „majitelky“ jsme přijali k nám do azylu 8 kočiček v zuboženém stavu (5 sphynx, 2 orientálky, 1 ryšavec). Téměř umíraly hlady a kvůli kousku masa by udělaly cokoliv, měly nespočet nemocí včetně streptokoka a stafylokoka. Jak šel čas, podařilo se většinu koček umístit do nového domova. Dnes už v našem azylu zůstali jenom kocourek Osiris a jeho sestřička Nut. Oba stále čekají na svoje nové páníčky.

Staňte se hrdinou Osirise a Nut

Hrdinové Osirise a Nut
Angelica Lichtnerová Vladimíra Runtová Ivana Pravcová
Tereza Firichová Lenka Škuthanová Robert Kovacs
Hana Košínová Jana Lauferová Tatsiana Dabravolskaya
Kateřina Holanová Anna Reichová Tereza Havrdová
Jiří Nováček Yulia Fridrich Věra Šťovíčková
Toníček – ochrnutý kocourek
Tonda je mladý kocourek, který má porušenou míchu, nedokáže ovládat zadní nožičky ani svěrač. I přes veškerou snahu se mu nožičky nepodařilo rozpohybovat a Toníček je ochrnutý. Ale jemu to vůbec nevadí, užívá si života jako každý správný kocourek.

Staňte se hrdinou Tondy

Hrdinové Toníček
Petr Štícha  Klára Zmeškalová Daniela Dušková
Květa Erbenová Anastasiia Podoliaka
Lucie Gottliebová
Lenka Vávrová Renata Clupková Petra Tučková
Tereza Rýznarová a Martin Zatloukal Michala Srbová Lucie Dalajková

Silverka myšilovka

Silverku jsme převzali z psího útulku, kam se dostala omylem. K lidem se přiblíží výjimečně, chce žít venku a sledovat všechno zpovzdálí. Pomazlit se nechá ve vzácných chvílích, hlavně při jídle. Proč se tolik bojí, se asi už nikdy nedozvíme.

Staňte se hrdinou Silverky

Hrdinové Silverky
Martina Koloušek – Fialová Monika Kropáčková Lenka Štilipová
Lenka Vávrová Věra Pavlenková Nikola Siebenbürgerová