Close

Adopce na dálku

Jsme azyl pro handicapované a týrané psy a kočky bez domova, kteří se k nám dostali nezodpovědností, často dokonce až krutostí některých lidí. Zvířata si nedokážou pomoct sama, za svou situaci si nemohou, jsou plně závislá na naší vůli a na tom, jak se o ně jako lidi postaráme.

Rádi byste jim pomohli a stále přemýšlíte, jakým způsobem? Adopcí na dálku dokážete pro handicapované psy a kočky udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo v azylu, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit adopční formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Minimální částka činí 200 Kč/měsíčně. Jedno zvíře může mít i více hrdinů, protože výdaje často přesahují jeden pravidelný příspěvek.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností pečovatelů v azylech, většinou však 1x měsíčně.

Annie – ochrnutá buldočka

Annie je ochrnutá buldočka, která se nám dostala navíc ještě podvyživená.  Podepsal se na ní pobyt v kleci u majitelů, kteří úplně nevěděli, jak se o ní mají starat. Má velmi atrofované svalstvo, potřebuje hydroterapii, cvičení, pravidelně vymačkávat močový měchýř a přebalovat.

Staňte se hrdinou Annie

Hrdinové Annie
Miky – sražený kocourek

Mikyho srazilo auto, které pak ujelo. Na štěstí byl nalezen přibližně několik hodin po srážce a tak měl opravdu velkou šanci, že vše dobře dopadne. A také dopadlo.

Staňte se hrdinou Mikyho

Hrdinové Mikyho
Psí neštěstí – množírna Vysočina

Spolu s dalšími útulky jsme se podíleli na záchraně psů, kteří se narodili k tomu, aby vydělali peníze lidem. Přijali jsme 18 pejsků, kteří neznali lásku, pocit bezpečí, ale ani pořádné jídlo. Jsou podvyživení, zablešení, mají prohnilé zuby nebo vůbec žádné, malé kostřičky se spoustou skrytých genetických nemocí od poruch srdce, nohou nebo očí.

Staňte se hrdinou pejsků z množírny

Hrdinové pejsků z Psího neštěstí
Ray a Charles – kočičí bratři

Stejně jako O.J. trpí Ray a Charles cerebelarní hypoplazií – patří tak mezi tzv. tancující kočky. Ale stejně jako jim, tak ani těmto dvěma neposedům to vůbec nevadí 🙂

Staňte se hrdinou Raye a Charlese

Hrdinové Raye a Charlese
Dylan – vychrtlý pudlík

Pod záplavou kudrlin se skrývala kostrička – to je Dylan, pudlík, kterého jsme dovezli v dezolátním stavu a dáváme ho dohromady, aby to byl znovu pan Pes.

Staňte se hrdinou Dylana

Hrdinové Dylana
Buddy – pejsek se zraněnou nožičkou

Buddy má na noze staré zranění, v jehož důsledky ji nosí nahoru. S lidmi vychází zejména tehdy, mají-li v ruce pamlsky.

Staňte se hrdinou Buddyho

Hrdinové Buddyho
O.J. – zrzavé koťátko

O.J. je krásný rezavý kocourek, který byl zachráněn z ulice. Kocourek má neurologický problém, který ovlivňuje jeho chůzi – stejně jako Marley, trpí cerebelarní hypoplazií.

Staňte se hrdinou O.Je

Hrdinové O.Je
Kočky, co málem umřely hladem

Od „majitelky“ jsme přijali k nám do azylu 8 kočiček v zuboženém stavu (5 sphynx, 2 orientálky, 1 ryšavec). Téměř umíraly hlady a kvůli kousku masa by udělaly cokoliv, měli nespočet nemocí včetně streptokoka a stafylokoka. Většina z nich již našla štěstí v novém domově, avšak tři na něj ještě čekají.

Staňte se hrdinou Osirise, Nut a Curryho

Hrdinové Osirise, Nut a Curryho
Toníček – ochrnutý kocourek

Tonda je mladý kocourek, který má porušenou míchu, nedokáže ovládat zadní nožičky ani svěrač. Není ale vše ztracené, cit v pacičkách má, denně cvičí a snaží se, aby zadní nožičky zase zapojil. Snad se mu to povede!

Staňte se hrdinou Tondy

Hrdinové Toníček

 

Percival – Týraný pejsek

Percival se k nám dostal od nezodpovědných majitelů, kterým bylo množství i zdravotní stav jejich psů naprosto lhostejný. A tak k nám přišel Perci se zlomenou tlapkou a nedůvěrou k lidem. Na obojím usilovně pracujeme 🙂

Stáňte se hrdinou Percivala

Hrdinové Percivala

Valentýnka – dvounožka

Valentýna přišla se zahnisanými pacičkami, které už nešly zachránit. Je prakticky odrostlé štěně, na svůj handicap si relativně zvykla, stále nám žužlá ruce a pobíhá z místnosti do místnosti.

Staňte se hrdinou Valentýnky

Hrdinové Valentýnky

Silverka myšilovka

 Silverku jsme převzali z psího útulku, kam se dostala omylem. K lidem se přiblíží výjimečně, chce žít venku a sledovat všechno zpovzdálí. Pomazlit se nechá ve vzácných chvílích, hlavně při jídle. Proč se tolik bojí, se asi už nikdy nedozvíme.

Staňte se hrdinou Silverky

Hrdinové Silverky

 

Bianca dvounožka

Bianca má přelomenou páteř v jejímž důsledku ztratila možnost udržet svěrač, i přesto stále miluje lidi a dokáže běhat po zahradě sem a tam. Každý den potřebuje 2 plínky (Bella Happy vel. 5 nebo Pampers vel. 5), leukoplast a samozřejmě dávku masíčka.

Staňte se hrdinou Biancy

Hrdinové Biancy
Dolly – bojácná fenka

Dolly je fenečka z kauzy Požďátky. I přes veškerou snahu se stále bojí lidí natolik, že se nenechá pohladit, ani si nasadit obojek. Vyžaduje velkou trpělivost, ale doufáme, že znovu získá víru v lepší svět.

Staňte se hrdinou Dolly

Hrdinové Dolly