Close

Adopce na dálku

Jsme azyl pro handicapované a týrané psy a kočky bez domova, kteří se k nám dostali nezodpovědností, často dokonce až krutostí některých lidí. Zvířata si nedokážou pomoct sama, za svou situaci si nemohou, jsou plně závislá na naší vůli a na tom, jak se o ně jako lidi postaráme.

Rádi byste jim pomohli a stále přemýšlíte, jakým způsobem? Adopcí na dálku dokážete pro handicapované psy a kočky udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo v azylu, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit adopční formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Minimální částka činí 200 Kč/měsíčně. Jedno zvíře může mít i více hrdinů, protože výdaje často přesahují jeden pravidelný příspěvek.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností pečovatelů v azylech, většinou však 1x měsíčně.

Nana – buldočka z množírny

Nanuška je mladá buldočka a bohužel se část jejího života odehrávala v množírně. Nana měla výhřez dělohy a podstoupila operaci a v tuto chvíli trpí inkontinencí. Je to rozkošná, mazlivá, byť submisivní buldočí slečna.

Staňte se hrdinou Nanušky

Hrdinové Nanušky
Loris – bojácná fenka z množírny

Loris je plachá fenka z množírny. Trpí nejspíše Cushingovým syndromem a má problémy s nožičkami. To jí ovšem nebrání v tom být naprosto rozkošná a mít ráda piškoty.

Staňte se hrdinou Loris

Hrdinové Loris
Peanut – nalezené koťátko

Peanut našel student cestou z tréninku. Ležela na ulici minimálně několik hodin, byla olezlá vajíčky much, blechami a klíšťaty a také měla velký hlad. Díky jeho nálezci se však dostala do naší péče a už se jí daří dobře.

Staňte se hrdinou Peanut

Hrdinové Peanut
Tara a Buddha – kočičí sourozenci

Tara a Buddha jsou kočičí sourozenci, kteří jsou na světě velmi krátkou dobu. Ale už i tak zažili velkou bolest v podobě ztráty jejich maminky.

Staňte se hrdinou Tary a Buddhy

Hrdinové Tary a Buddhy
Kočky z pekla

Majitelka těchto kočiček odjela do nemocnice a už se nevrátila. Naštěstí dala vědět organizaci Zatoulané štěstí, kteří okamžitě jednali. Do naší péče jsme přijali 5 kočiček z této kauzy. Při příjmu byly vychrtlé a jejich stav odpovídal prostředí, ve kterém přežívaly. Postupem času se jejich stav zlepšuje.

Staňte se hrdinou kočiček z pekla

Hrdinové Koček z pekla
Sweva – málo mazlivá fenka

Sweva měla být po roce v novém domově vrácena do útulku, protože se málo mazlila. Také měla potrhané šlachy, momentálně bere léky na bolest, zkoušíme PRP terapii, ale už začíná pomalu vrtět ocáskem a těšit se 🙂

Staňte se hrdinou Swevy

Hrdinové Swevy
Oliva – tříbarevná kočičí dáma

Oliva je utramazlivá kočičí dáma, které byl diagnostikován vestibulární syndrom a CT vyšetření odhalilo zánět mozku a hnis v oblasti tympanické dutiny. Bohužel má také prasklé oba ušní bubínky v důsledku infekce.

Staňte se hrdinou Olivy

Hrdinové Olivy
Miranda – třesoucí se navrátilec

Miruška se nám po půl roce vrátila z nového doma. V důsledku prodělané mrtvice se třese po celém těle, při operaci ji byly objeveny národy a následně odebrána slezina a část močového měchýře.

Staňte se hrdinou Mirušky

Hrdinové Mirušky
Annie – ochrnutá buldočka

Annie je ochrnutá buldočka, která se nám dostala navíc ještě podvyživená.  Podepsal se na ní pobyt v kleci u majitelů, kteří úplně nevěděli, jak se o ní mají starat. Má velmi atrofované svalstvo, potřebuje hydroterapii, cvičení, pravidelně vymačkávat močový měchýř a přebalovat.

Staňte se hrdinou Annie

Hrdinové Annie

 

Ray a Charles – kočičí bratři

Stejně jako O.J. trpí Ray a Charles cerebelarní hypoplazií – patří tak mezi tzv. tancující kočky. Ale stejně jako jim, tak ani těmto dvěma neposedům to vůbec nevadí 🙂

Staňte se hrdinou Raye a Charlese

Hrdinové Raye a Charlese
Dylan – vychrtlý pudlík

Pod záplavou kudrlin se skrývala kostrička – to je Dylan, pudlík, kterého jsme dovezli v dezolátním stavu a dáváme ho dohromady, aby to byl znovu pan Pes.

Staňte se hrdinou Dylana

Hrdinové Dylana
Buddy – pejsek se zraněnou nožičkou

Buddy má na noze staré zranění, v jehož důsledky ji nosí nahoru. S lidmi vychází zejména tehdy, mají-li v ruce pamlsky.

Staňte se hrdinou Buddyho

Hrdinové Buddyho
Harvey – kocourek s třetím víčkem

Harvey je přesně to koťátko, které nevidí vinou nekastrování. Nikdo se o něj nepostaral, když mu teklo z očí, nikdo ho nevyléčil. Díky tomu se vytvořily vředy na rohovce a přirostlo mu k nim třetí víčko.

Staňte se hrdinou Harveyho

Hrdinové Harveyho
O.J. – zrzavé koťátko

O.J. je krásný rezavý kocourek, který byl zachráněn z ulice. Kocourek má neurologický problém, který ovlivňuje jeho chůzi – stejně jako Marley, trpí cerebelarní hypoplazií.

Staňte se hrdinou O.Je

Hrdinové O.Je
Kočky, co málem umřely hladem

Od „majitelky“ jsme přijali k nám do azylu 8 kočiček v zuboženém stavu (5 sphynx, 2 orientálky, 1 ryšavec). Téměř umíraly hlady a kvůli kousku masa by udělaly cokoliv, měli nespočet nemocí včetně streptokoka a stafylokoka. Většina z nich již našla štěstí v novém domově, avšak dva na něj ještě čekají.

Staňte se hrdinou Osirise a Nut

Hrdinové Osirise a Nut
Toníček – ochrnutý kocourek

Tonda je mladý kocourek, který má porušenou míchu, nedokáže ovládat zadní nožičky ani svěrač. Není ale vše ztracené, cit v pacičkách má, denně cvičí a snaží se, aby zadní nožičky zase zapojil. Snad se mu to povede!

Staňte se hrdinou Tondy

Hrdinové Toníček

Valentýnka – dvounožka

Valentýna přišla se zahnisanými pacičkami, které už nešly zachránit. Je prakticky odrostlé štěně, na svůj handicap si relativně zvykla, stále nám žužlá ruce a pobíhá z místnosti do místnosti.

Staňte se hrdinou Valentýnky

Hrdinové Valentýnky

Silverka myšilovka

 Silverku jsme převzali z psího útulku, kam se dostala omylem. K lidem se přiblíží výjimečně, chce žít venku a sledovat všechno zpovzdálí. Pomazlit se nechá ve vzácných chvílích, hlavně při jídle. Proč se tolik bojí, se asi už nikdy nedozvíme.

Staňte se hrdinou Silverky

Hrdinové Silverky
Bianca dvounožka

Bianca má přelomenou páteř v jejímž důsledku ztratila možnost udržet svěrač, i přesto stále miluje lidi a dokáže běhat po zahradě sem a tam. Každý den potřebuje 2 plínky (Bella Happy vel. 5 nebo Pampers vel. 5), leukoplast a samozřejmě dávku masíčka.

Staňte se hrdinou Biancy

Hrdinové Biancy
Dolly – bojácná fenka

Dolly je fenečka z kauzy Požďátky. I přes veškerou snahu se stále bojí lidí natolik, že se nenechá pohladit, ani si nasadit obojek. Vyžaduje velkou trpělivost, ale doufáme, že znovu získá víru v lepší svět.

Staňte se hrdinou Dolly

Hrdinové Dolly