fbpx
Close

Adopce na dálku

Jsme azyl pro handicapované a týrané psy a kočky v nouzi, kteří se k nám dostali nezodpovědností, často dokonce až krutostí některých lidí. Zvířata si nedokážou pomoct sama, za svou situaci si nemohou, jsou plně závislá na naší vůli a na tom, jak se o ně jako lidi postaráme.

Tara

Rádi byste jim pomohli a stále přemýšlíte, jakým způsobem? Adopcí na dálku dokážete pro handicapované psy a kočky udělat mnohem více než si myslíte. Dokážete jim totiž zajistit místo v azylu, kde dostanou druhou šanci na život. Staňte se jejich hrdiny a ukažte, že svět jim nabízí i ty krásné věci.

Proč adoptovat zvíře na dálku?

  • každý den budete žít s pocitem, že děláte kousek světa lepším
  • každý měsíc budete mít radost z e-mailu s fotografií, jak se zvířeti daří
  • nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu zachráníte život
  • bez vás si sami nepomůžou
  • pejsky si můžete přijít vyvenčit a pomazlit

Stačí si vybrat z naší nabídky a vyplnit adopční formulář. Budou vám zaslány podklady k platbě a další důležité informace. Minimální částka činí 200 Kč/měsíčně. Jedno zvíře může mít i více hrdinů, protože výdaje často přesahují jeden pravidelný příspěvek.

Budeme vám zasílat informace o tom, jak se vaše zvířátka mají, jak pokračuje jejich léčba a co je nového – dle časových možností pečovatelů v azylech, většinou však 1x měsíčně.

 

Norma – psí dáma v letech
Norma je milá, přátelská a mazlivá psí dáma. Za plotem sice každého návštěvníka azylu nejdřív pro jistotu vyštěká, ale jakmile jednou projde vraty, už se od něj nehne. Žebrá piškotky a nejraději by se vám vnutila do náručí a odešla s vámi domů. Bohužel starší zvířátka nemají hledání nového domova právě jednoduché. Snad se na Normu jednoho dne usměje štěstí. Do té doby uděláme všechno pro to, aby se u nás v azylu měla krásně a byla spokojená.

Staňte se hrdinou Normy

Hrdinové Normy
? ? ?
? ? ?
? ? ?
? ? ?
Granny – kočičí babička
Místo pokojného stáří jen trápení a pobyt na veterině, to je příběh nešťastné Granny. 🙁 Když k nám kočičí babička přišla, měla zuby v šíleném stavu, celá tlamička ji bolela a srst měla špinavou a zacuckovanou, protože se přes bolest nemohla čistit. Dokonce odmítala i jíst. 🙁

Staňte se hrdinou Granny

Hrdinové Granny
Milada Omasta Kamila Sušovská ?
Gerardo Vega Markéta Řeřichová ?
Tereza Palátová ? ?
Kateřina Jílková ? ?
Shelly – fenečka s bolavou kyčlí
Malá Shelly se do azylu dostala s bolavou kyčlí, kterou nutně potřebuje zoperovat. 🙁 Shelly je přitom neuvěřitelně aktivní a překypuje energií. Ze všeho nejradši se prohání po zahradě a užívá si života, to ale teď kvůli bolavé nožičce nemůže a je na ní vidět, jak moc jí všechen ten pohyb chybí. 🙁

Staňte se hrdinou Shelly

Hrdinové Shelly
Aneta Kováčová ? ?
Markéta Muchová ? ?
? ? ?
? ? ?
Jullien – pejsek se starou zlomeninou packy
Jullien je milý a přítulný psí pán v letech. S každým se kamarádí, miluje azylovou tetu a nejraději by byl všude s ní. Bohužel jeho život nebyl právě lehký a odnesl si z něj i nějaké ty šrámy na těle. Rentgen jeho packy ukázal starou zlomeninu a artrózu, Jullien proto dostal léky, nic jiného se totiž bohužel dělat nedá.

Staňte se hrdinou Julliena

Hrdinové Julliena
Daniela Šramková ? ?
Valinka ? ?
Jakub Hlaváček ? ?
? ? ?
Jennifer – plachá fenečka
Jennifer je sotva odrostlé štěňátko, ale i tak krátký život jí už přinesl spoustu trápení. Nikdy nebyla opečovávaným domácím miláčkem. Naopak – její plachá a ustrašená povaha svědčí o tom, že si nejspíš zažila ošklivé zacházení. 🙁 K nám se dostala z většího útulku, kde nebylo možné se jí individuálně věnovat a pomoci jí, aby překonala svůj strach. Jennifer má hrůzu z lidských rukou, nenechá se pohladit, nenechá na sebe ani sáhnout. 🙁 Chuděrka malá, zatím neměla příležitost poznat, že lidské ruce jsou tu od toho, aby ji podrbaly za ouškem a nabídly něco dobrého na zub.

Staňte se hrdinou Jennifer

Hrdinové Jennifer
 Martina Kornalíková Denisa Výletová ?
Lucie Prausová Veronika Rakušanová ?
 Iveta Zdvihalová Nicol ?
rodina Sikorova Olga Dostálová ?
Mutzi – tancující pejsek
Tenhle psí fešák se jmenuje Mutzi a je to jeden z tzv. „tancujících“ pejsků. To znamená, že nedokáže zcela úplně koordinovat své pohyby, a když chodí, vypadá to trochu, jako kdyby tancoval. Na vině bude v jeho případě pravděpodobně špatně vyvinutý mozeček, ale jisté to není.
Kromě tancování Mutziho naštěstí žádné jiné problémy netrápí. ❤ Je mu teprve osm měsíců, takže je ještě plný štěněcí energie, neustále někde pobíhá a dovádí. Taky má pořádný apetit – k večeři s radostí spořádá rovnou dvě kuřata.

Staňte se hrdinou Mutziho

Hrdinové Mutziho
Michaela Dudková  Zuzana Kubištová ?
Iveta a Jirka Talknerovi Markéta Krausová ?
Lucie Kloudová Veronika Bučková ?
Igor Fanta Eliška Masná ?
Lucie Samková Terezie Neradilová ?
Koťátka z Řep
Krátce před svátky v roce 2019 jsme přijali do péče osm „vánočních dárečků“ 🙂 Jsou to koťátka z přemnožené kočičí kolonie z Řep. Prckové dostali jména Earl Gray, Popcorn, Frosty, Gingerbread, Sugarplum, Mistletoe, Jack Frost a Tinsel. Všichni měli v ouškách srab, dva z nich k tomu trápil ještě ošklivý zánět. Ale u nás v azylu se brzy vzpamatovali a jsou z nich mazliví miláčci, vděční za teplo a dobré papání. Nedlouho poté k nám ze stejného místa přišli ještě další dva drobečci, kočička Holly a kocourek Noel.

Staňte se hrdinou koťátek z Řep

Hrdinové koťátek z Řep
Vanda Michalopulosová ? ?
Iann Remonde ? ?
Marianna Zapotilová ? ?
Jana Valchová ? ?
Veronika Votrubová ? ?
Klara – třínohá fenečka
Klara je mladá a moc milá fenečka, která už ale bohužel v životě zažila mnoho zlého. 🙁 Srazilo ji auto a v důsledku vážných zranění bylo nutné jí amputovat jednu zadní nožičku. Druhou zadní tlapku má častečně orchnutou, ale při chůzi ji může občas využívat, aby se o ni opřela, takže zvládá pobíhat po zahradě s překvapivou rychlostí. Klara je i přes své trápení neuvěřitelně přátelská, hodná a přítulná. ❤

Staňte se hrdinou Klary

Hrdinové Klary
Monika Drábová Eva Vaverková Dana Kodejšková a Víťa Cholasta
Aneta Agnerová Kateřina Hajdinová Kateřina Kloboučková
Jitka Hronová Bernardová Věra Hlůžková Tereza Pavlíková
Kristina Růňová Radek Břenda TRANSALPINUS s.r.o.
Alexandra Pěčková Eva Plzáková
Michaela Dorotíková Anna Karásková ?
? ? ?
Lollipop – ochrnuté štěňátko
Lollipop k nám přišel, když mu byly odhadem tak čtyři měsíce. A přesto už si v životě stihl vytrpět svoje… 🙁 Nevíme přesně, co se mu stalo, ale vlivem zlomeného obratle zůstal ochrnutý.Chudáček malý Lolli to ale se životem nevzdal a bojuje dál. Se svým postižením se smířil a už se jím moc netrápí – místo toho raději dovádí a užívá si všechny ty nezapomenutelné štěněcí okamžiky. Když se na něj podíváme, nevidíme postiženého pejska, ale pejska, který je vděčný za každý okamžik na tomhle světě. ❤

Staňte se hrdinou Lollipopa

Hrdinové Lollipopa
Bui Mai Phuong – Veronika Michaela Chroustová Jana Doubravová
Petra Michálková Eliška Baronová Adriena Schmoranzerová
Kateřina Hajdinová Barbora Chaloupecká Renata Baďurová
Michaela Palkovičová Lucie Holecová Jana Kameníková
Fatso and Moppet Lucie Solníková Anna Vychodilová
Marika Benešová Martina Jonáková Radka Šumanová
Michaela Dorotíková Jana Matějovská ?
? ? ?
Margot
Přijali jsme do péče kočičku v kritickém stavu. Kočička se k nám dostala s useknutými předními nožičkami, ze kterých jí tekla krev a vyčuhovaly kosti… 🙁 Pohled na ni budil hrůzu. Nevíme, jak se jí to stalo, ale jisté je, že za sebou má spoustu bolesti a utrpení. Naštěstí se stav Margot podařilo brzy stabilizovat. A přišel čas, aby podstoupila kastraci. Ale při té nás všechny čekalo velké překvapení – ukázalo se, že Margot totiž není kočička ale kocourek. Neměl ale správně sestouplá varlata a proto nebylo poznat, co je zač. A tak je teď z Margot… Margoťák 🙂

Staňte se hrdinou Margota

Hrdinové Margota
Zita Prostějovská Tomáš Mařík Dominika Čermáková
Ilona Sýkorová Jindriška Vlasáková Markéta Kašparová
Jaroslav Klikar Lucie Novotná Zuzana Čepelková
Jana Kameníková Daniela Vrchlavská Pavlína Novotná
? ? ?
? ? ?
Psí babička Alice
Fenečka Alice si na stáří užila svoje. Její milovaný páníček zemřel a rodina se rozhodla, že ji prostě nechce a starat se o ni nebude. 🙁 Nejen, že se musela vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka, ale navíc zcela zbytečně i s příchodem do nového prostředí. 🙁 Tím ovšem Alicina smůla nekončí.
Hned při prvním koupání jsme si všimli, že má na těle několik bouliček. Vzali jsme ji proto na veterinu, kde se ukázalo, že má nádory na mléčné žláze. Alice tedy podstoupila operaci. Kromě toho ji po zotavení čekalo ještě čištění zkažených zoubků v narkóze.
Alespoň v jednom měla naše psí babička štěstí – našla se pro ni báječná dočasná péče, kde si může užívat klidu a pohodlí.

Staňte se hrdinou Alice

Hrdinové Alice
Vendula Honajzerová Tereza Galbavá Lenka Svárovská
Klára Benešová Darina Koudelková Alena Brůžová
Kateřina Frýbertová Tereza Palátová Gerardo Vega
Michaela Dorotíková ? ?
? ? ?
Bruno – dobrotivý obr s nemocným srdcem
Bruno je největší pejsek, který kdy hledal útočiště v Handipet Rescue. Je to kříženec moskevského strážného psa. Bohužel Bruno má nemocné srdíčko, konkrétně trpí dilatační kardiomyopatií, proto musí brát pravidelně léky. Ty ale měsíčně vyjdou na 5 000 Kč… 🙁 Právě to byl také důvod, proč už se o něj původní majitelka nedokázala nadále starat, ačkoliv si to moc přála. 🙁 Kromě potíží se srdcem pejsek trpí také záchvaty, které se u něj objevují párkrát do roka. Co za nimi vězí nevíme jistě, ale pravděpodobně souvisí s jeho problémy se srdcem.

Staňte se hrdinou Bruna

Hrdinové Bruna
RECCO MANAGEMENT s.r.o Michaela Hobzová Eva Řízková
Agáta Křížová Anetta Kročilová Dagmar Vacková
Dominika Egerová Alena Spielvogelová Erbenovi
Eva Krejzová Lenka Benešová Nela Sejkorová
Pavla Sojková Markéta Čekanová Irena Haidingerová
Lucie Holecová Matej Čamaj Alena Holubová
Lucie Prausová Kristýna Komárová Barbora Oravcová
Kristýna Janáčková Michaela Dorotíková ?
? ? ?
Mojito – kocourek bez nožiček
Maličký kocourek se našel zatoulaný na hřbitově. Nevíme, co přesně ho potkalo, ale místo zadních nožiček mu zůstaly jen pahýlky a v ranách měl dokonce červy. 🙁 Nálezce od zuboženého koťátka naštěstí neutekl a donesl ho na veterinu, aby se o něj postarali. Chudáček Mojito byl opravdu v ošklivém stavu. Kosti mu trčely ven, tkáň okolo nekrotizovala. Bylo nutné, aby co nejdříve podstoupil operaci.
Operace naštěstí dopadla dobře! 🙂 Nožičky mu pan doktor neamputoval celé, pouze je zkrátil o poškozenou část. V tuto chvíli Mojito čeká na titanové protézy. Ty budou vyrobené na míru a zůstanou mu už napořád.

Staňte se hrdinou Mojita

Hrdinové Mojita
Hana Pilčíková Bara Malyszova Magdaléna Vašátková
Tomáš Taraba Lucie Frnochová Hana Fleissigová
Alena Škorničková Nikol Martincová Lucie Ondrusová
Miluše Rudišarová Sonia Doubková Renata Zimova
Petra Děkanová Jiří Nováček Markéta Česalová
Anežka Kolářová Petra Kubešová Kristýna Kočvárová
Nikola Opáleníková Anika Stulíková Michal Kuchař
? ? ?
? ? ?
Harlow
Garbo, Harlow a Yoko se k nám dostaly z přemnožené smečky psů, o kterou se nikdo nestaral. Nikdy nepoznaly lásku nebo vlídnou lidskou náruč. Byly neuvěřitelně plaché a vyděšené. Když přišly, dlouho ležely zmáčklé vedle sebe v rohu místnosti. Ne protože by musely, ale protože se tak moc bály. 🙁
Naštěstí se postupně začaly osmělovat a naučily se, že lidé jim nechtějí ublížit. Jako první udělala obrovský pokrok Yoko. Naučila se chodit na procházky na vodítku, mazlit se a hrát si. A tak nakonec také jako první našla svůj nový domov. Další, kdo našel svůj nový domov, byla Garbo. Zůstala už natrvalo v rodině, kde byla původně jen v dočasné péči. A tak teď na své štěstí čeká už jen maličká Harlow.

Staňte se hrdinou Harlow

Hrdinové Harlow
Zdeněk Novotný Naďa Dostálová Milada Pachrová a Pavel Krejčí
Kristýna Bubová Blažena Aneta
JL Consulting Extras s.r.o. Lucie Prausová Kateřina Kadlečková
Lucie Zatloukalová ? ?
? ? ?
Rupí – nalezený kocourek
Paní u cesty nalezla vyhublého kocourka, který měl ohromné množství klíšťat. Nevíme, jak dlouho na ulici kocourek byl, ani čím vším si prošel. Dostal jméno Rupí a konečně přišla jeho šance na nový a spokojený život. Kocourek si musel pobýt nějaký čas na veterině. Byl dehydratovaný a extrémně pohublý, vážil pouze 2,6 kg. Teď už je u nás v azylu. Bydlí v kadlínské pobočce u tety Jaq, má svůj vlastní pokoj a nikým nerušený klídek. Je to moc milý a mazlivý kocourek, kterého si hned zamiluje každý, kdo za ním přijde na návštěvu 🙂 Už také dávno není vyhublý, teď už má přes 5 kg a musíme ho hlídat, aby nám nepřibral až moc 🙂

Staňte se hrdinou Rupíka

Hrdinové Rupíka
Iveta Schönová Martina Slepičková Hana Fleissigová
Veronika Kramplová Monika Hrbková Petr Vacek
? ? ?
Barney – pinč s vozíčkem
Maličkého pinče Barneyho jsme převzali od jeho rodiny, protože se o něj už dál nemohli postarat. Barney si prošel velkým trápením a následkem zdravotních potíží zůstal inkontinentní. Měl vyhřezlou plotýnku a operace, kterou mu rodina zaplatila, naneštěstí nedokázala pomoci od všech komplikací. Barney je ochrnutý a péče o něj není lehká. Je to ale navzdory svému handicapu velký šikula a sportovec, který miluje dlouhé procházky. Drandí se svým vozíčkem a skoro nikdo mu nestačí 😀

Staňte se hrdinou Barneyho

Hrdinové Barneyho
Ivana Julínková Bára Hybšová Lucie Holecová
Vladana Slámová Ilona Linhartová Eva Pencová
Kristýna Jančíková Andrea Papoušková Sabina Doležalová
Malinčíkovi Barbora Ctiborová Radka Juroszová
Maria Konieczna Soňa Hasnedlová Eva Slaná
Vendula Václavíčková Lukas Bukolský Jessica Depalová
Lenka Müllerová Lenka Pavlicová Lucie Prausová
Markéta Jelínková Michaela Dorotíková Kristina Janáková
? ? ?
Emily – postřelená kočička
Emily je nádherná kočičí slečna a ještě jí není ani rok. Dostala se k nám ze Slovenska, kde ji srazilo auto a od té doby je chudáček Emily paralyzovaná. Naštěstí může sama chodit, ale bylo nutné jí nechat amputovat ocásek a je už navždy odkázaná na lidskou pomoc, protože potřebuje několikrát denně vyprazdňovat. A po tom všem ji ještě někdo postřelil jen den předtím, než byla převezena do naší péče. Kulka se jí v těle zasekla tak blízko plic, že operace by byla velmi riskantní. Proto jsme se rozhodli nechat věci jak jsou a nebudeme kočičku nechávat operovat, pokud nenastanou nějaké komplikace.

Staňte se hrdinou Emily

Hrdinové Emily
Gabriela Janotová Hana Gothardová Martina Kornalíková
Shaimovi Pavla Šnauerová Nela Němcová
Zuzana Velkoborská ?
? ? ?
Alvin – kocourek s bolavým okem
Kocourka Alvina našli až v České Lípě. Někdo ho „odložil“ zavřeného v krabici a s bolestivě nateklým očičkem. Takto zubožené zvířátko někdo prostě zanechal svému osudu… Jeho očičko bylo v tak hrozném stavu, že už se nedalo zachránit. Neléčený vřed způsobil, že bylo nutné co nejrychleji přistoupit k operaci a oko vyjmout. Zákrok naštěstí proběhl bez komplikací a z Alvina už je teď jednooký „pirát“ 🙂

Staňte se hrdinou Alvina

Hrdinové Alvina
Iveta Hanuljaková Martina Kočárková Lenka Štilipová
Tomáš Mařík Toník a Dáša Lipowski Tereza Braňková
Martina Gállová Kateřina Novotná ?
? ? ?
Tara – ochrnutá fenečka
Tara je ještě mladá fenečka a má velkou chuť dovádět a radovat se ze života. Jenže má bohužel i jedno velké trápení. Fenečka se nemůže postavit na zadní tlapky. K nám se dostala již ochrnutá, bez možnosti další operace. Ale i o taková zvířátka se dokážeme postarat. Naše sněhobílá princeznička dostala vozíček vyrobený na míru, brzy se s ním naučila běhat po zahradě a strašně moc ji to baví 🙂

Staňte se hrdinou Tary

Hrdinové Tary
Iveta Hanuljaková Denisa Kotapková Lada Hanyšová
Barbora Pavlíčková Lucie Rubešová  Jana Steinerová
Gabriela Šimonová Lenka Vejrážka Andrea Coufalová
Maruška Petra Kluzáková Markéta Hartenbergerová
Barbora Kosnovská Věra Janatová Monika Kleinová
Adriana Mahdalová Linda Leligdonová Jana Bernardová
Bára Chaloupecká Jitka Jílková Lucie Češíková
Lucie Dušková Švecovi Mariana Hamrová a Samuel Erdinger
M.Drapova  + Missy Michaela Plotniková Denisa Hrušková
Michaela Vrzalová Barbora Stavařová Klára Školníková
Romana Hrabáková (Salon pro psy U Fíka) Kristína Karcelyová Lucie Prausová
Markéta Jelínková Barbora Michaela Marcinková
Michaela Dorotíková Irena Vernerová ?
? ? ?
? ? ?
Dinky – fenečka s šedým zákalem
Dinky je fenečka z přemnožené smečky několika desítek pejsků. Fenečka má bohužel trápení s očima. 🙁 Už byla u pana doktora očaře a ten konstatoval, že má šedý zákal, který je způsoben stářím a nelze ho tedy operovat. Bohužel fenečka tak bude postupně přicházet o zrak a pravděpodobně nakonec oslepne.
Dinky bydlí v dočasné péči a my jsme moc rádi, že má na staří svůj klid a nemusí se s nikým dělit o pozornost.

Staňte se hrdinou Dinky

Hrdinové Dinky
Zuzana Matoušková Daniela Vrchlavská Irena Kubelková
Nina Schneiderová Mgr. Ester Šromová Zuzana Bílá
Denisa Výletová Nicol Králová Maruška
Lada a Kamil Eliášovi Kateřina Kloboučková Blanka Pondělíčková
Radka Drmotová ? ?
? ? ?
Puzzle – kocour s vykloubenou kyčlí
Puzzle je mladý kocourek, kterého už ale stačila v životě potkat moc ošklivá smůla. Když ho našli, tahal za sebou zadní nohu a kdo ví, jak by to s ním dopadlo, kdyby ho nálezci neodnesli k veterináři. Rentgen ukázal, že Puzzle má starou zlomeninu nohy a k tomu vykloubenou kyčel. Musel tedy podstoupit dvě operace. Bohužel po druhém zákroku mu začala rána ošklivě hnisat a tak místo zaslouženého rozmazlování v azylu přišla dlouhá hospitalizace. Puzzle je i po několika měsících stále ještě na veterině 🙁

Staňte se hrdinou Puzzla

Hrdinové Puzzla
Tereza Štilipová Květa Erbenová Monika Fridrichová
Marie Kolářová Kateřina Malá Zuzana Háčková
Markéta Maříková Marcela Urbánková Martina Slepičková
? ? ?
? ? ?
Kocourci Jeffrey a Ted
Vesnickou kočičku Sněhulku a jejích pět koťátek od majitelů „vyžebrala“ paní sousedka, ke které se ve velmi zuboženém stavu z posledních sil dostala. Ač jsme měli strach, zda to Sněhulka zvládne, ukázalo se, že je to velmi silná kočička a všem se začalo dařit lépe. Bohužel Sněhulčin život, stejně tak jako život jednoho z koťátek, nakonec vyhasl pod koly auta. Zbylá koťátka se poté dostala k nám do azylu. Kočička Aileen brzy našla svůj nový domov, ale její bráškové, kocourci Ted a Jeffrey, jsou u nás dodnes a stále čekají na své páníčky.

Staňte se hrdinou Jeffreyho a Teda

Hrdinové Jeffreyho a Teda
Tereza Štilipová Lenka Pavlicová Michaela Stoklasová
Jaroslava Zemanová Nikola Flachsová Petra Hejduková
Lucie Pechová Kateřina Holanová ?
? ? ?
Oliva – tříbarevná kočičí dáma
Oliva je utramazlivá kočičí dáma, které byl diagnostikován vestibulární syndrom a CT vyšetření odhalilo zánět mozku a hnis v oblasti tympanické dutiny. Bohužel má také prasklé oba ušní bubínky v důsledku infekce. Olivka v naší péči podstoupila operaci, při které bylo provedeno čištění dutin. Později se u ní projevilo selhávání ledvin. Olivka kvůli tomu nesmí být mezi ostatními zvířátky, protože jakákoliv nemoc, kterou by od nich chytila, by ji mohla stát život. Jinak je to ale nádherná a moc milá kočička, která spinká u azylové tety v posteli. Moc doufáme, že s námi ještě nějakou chvíli pobude.

Staňte se hrdinou Olivy

Hrdinové Olivy
Petra Hanlon Michaela Krpalová Marta Batelková
Pavlína Vávrová Monika Dolejší Péťa, Luci a Žofka
Miro Jašurek Květoslava Koriťáková ?
? ? ?
Toníček – ochrnutý kocourek
Tonda je mladý kocourek, který má porušenou míchu, nedokáže ovládat zadní nožičky ani svěrač. I přes veškerou snahu se mu nožičky nepodařilo rozpohybovat a Toníček je ochrnutý. Ale jemu to vůbec nevadí, užívá si života jako každý správný kocourek.

Staňte se hrdinou Tondy

Hrdinové Toníček
Petr Štícha  Klára Zmeškalová Daniela Dušková
Květa Erbenová Anastasiia Podoliaka
Lucie Gottliebová
Lenka Vávrová Renata Clupková Petra Tučková
Tereza Rýznarová a Martin Zatloukal Michala Srbová Lucie Dalajková
? ? ?
? ? ?

Silverka myšilovka

Silverku jsme převzali z psího útulku, kam se dostala omylem. K lidem se přiblíží výjimečně, chce žít venku a sledovat všechno zpovzdálí. Pomazlit se nechá ve vzácných chvílích, hlavně při jídle. Proč se tolik bojí, se asi už nikdy nedozvíme.

Staňte se hrdinou Silverky

Hrdinové Silverky
Martina Koloušek – Fialová Monika Kropáčková Lenka Štilipová
Lenka Vávrová Věra Pavlenková Nikola Siebenbürgerová
? ? ?