Pomáhejte

Přispívejte finančně

Finanční dar je snadný, rychlý a umožňuje nám zajistit to, co je zrovna nejvíc potřeba, podle aktuální situace. Veterinární výdaje nejsme bez finanční pomoci schopni zaplatit. Navíc se nám často daří zajistit množstevní slevya díky tomu můžeme čistící prostředky, odčervovadla a cokoliv dalšího nakoupit za stejné peníze v mnohem větší množství.

Většina našich finančních prostředků přichází od jednotlivých dárců jako jste vy. Příspěvky používáme na celý provoz organizace, jen díky vám můžeme v pomáhání pokračovat.

Jediné, co stačí udělat pro stálou podporu zvířat je zřídit si trvalý příkaz nebo zaslat jednorázový příspěvek na č. ú. 2288471029/5500. Využít můžete také portál Darujme.cz, který používáme pro pohodlný převod kartou, on-line převod PayU, bankovní převod nebo Google Pay: 

 


Pokud byste chtěli udělat ještě o trochu víc a zvířatům pomáhat pravidelně, můžete se také přidat do našeho Klubu hrdinů. Díky pravidelným dárcům máme jistotu, že budeme každý měsíc schopni zajistit zvířátkům všechno, co bude potřeba. Jako poděkování získáte řadu výhod, třeba pravidelné měsíční zprávy o tom, kterým zvířátkům váš dar pomohl. Nemusíte se bát, členství vás k ničemu pevně nezavazuje a svůj příspěvek můžete libovolně změnit nebo ukončit.

Pokud preferujete alternativní měny, přijímáme dary i v bitcoinu na naší peněžence: bc1qeezu90luqdq7ng9net26sll5knw0t5waqtu5u0.

Darovací certifikáty

Darovací certifikát: plná mistička pro 3 pejsky na 1 den za 200 Kč
Certifikát s pejskem
Darovací certifikát: plná mistička pro 3 kočičky na 1 den za 200 Kč
Certifikát s kočičkou

Hledáte ten pravý dárek pro svou rodinu nebo přátele? Chcete jim darovat něco jedinečného a vykouzlit jim tak úsměv na tváři? A hlavně – chcete dárek, který dává smysl? Právě pro tyto případy jsme si připravili speciální darovací certifikáty, jejichž nákupem přímo přispějete na zvířátka v naší péčí a zároveň e-mailem obdržíte certifikát jako důkaz vaší pomoci.
Certifikáty se pohybují v rozmezí 100 až 1 250 Kč a máme je ve variantách s pejsky i kočičkami.

Nákup v charitativním obchůdku

A jestli jste na dárky více vybíraví nebo chcete odměnit sami sebe, můžete se podívat na náš charitativní obchůdek. Najdete na něm předměty s originálními a populárními motivy, například kolekci „Nekupuj, adoptuj„, knihy z druhé ruky a různé drobnosti.

Zapojte se vlastním časem

Dobrovolnictví, v dnešní době oblíbené a velmi rozšířené, jsme proto rádi, že se chcete také zapojit. Hledáme neustále dočaskáře pro zvířátka, pomocníky na akcích, internetové surfaře a hlavně lidi s velkým zápalem pro věc. Pokud máte zájem zapojit se a pomoct, vyplňte nám prosím formulář a my se vám ozveme.

Handipet Rescue momentálně nemá pevné místo, na kterém by se dalo venčit, ale můžete se podívat na náš sesterský útulek Pet Heroes Lanškroun.

Složte balíček

Přemýšlíte, co dát do poštovního balíčku pro zvířátka nebo co máte dovézt na návštěvu? Máme pro vás inspiraci věcí, které spotřebujeme v neomezeném množství. Můžete nám také napsat na nikol@petheroes.cz částku, za kterou chcete materiální pomoc koupit a my si vybereme.

Co do balíčku zabalit?

Pro pejsky:

 • granule Marp, Happy Dog, Wolf of Wilderness všech velikostí a stáří
 • konzervy Wolf of Wilderness, Wild Freedom libovolná příchuť
 • inkontinenční podložky
 • Neposílejte prosím supermarketová krmiva, pejskům ubližuje a zvyšuje nám výdaje za veterinu.
 • Z hygienických důvodů také nemůžeme přijímat otevřené krmení a pamlsky.

Pro kočičky:

 • granule Cosma, Ontario, Happy cat, Wild Freedom
 • konzervy Cosma, Ontario, Applaws, Marp, Almo Nature nebo Animonda Carno, libovolná příchuť
 • silikátové podestýlky Tigerino Canada
 • nepoužité přepravky
 • nepoužité záchodky a lopatky
 • nepoužité škrabadla a škrabací pelíšky

Další důležité pomůcky:

 • pevné pytle na odpad
 • houbičky, gumové rukavice, JAR
 • čistící prostředky na podlahu bez chloru
 • prací gely, aviváže

Kam balíček poslat?

Neposílejte balíčky kurýrními službami jako je PPL nebo GLS, nejsme schopni je převzít. Děkujeme za pochopení.

Balíček Českou poštou NA POŠTU:

Soňa Schneiderová
Novodvorská 434/149 (adresa pošty)
Praha 14018
E-mail: sona@petheroes.cz

Zásilkovna:

Fešanda Nuselská 204/40, Praha
e-mail: michaela@petheroes.cz
tel: 702 149 818

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha