Juno – kotě, které si prošlo peklem

Černé kotě s bílou náprsenkou Juno

Nový začátek pro Juno

Juno v životě zažila spoustu smutku. Pomůžete jí, prosím, zajistit krmení, veterinu a všechno ostatní, co bude potřebovat k tomu, aby mohla začít znovu a lépe?
2 200 Kč
cíl 8 000 Kč
Už jako malé kotě prodělala nemoc, která ji připravila o sourozence...

Život byl k ní a jejím sourozencům krutý už od prvních dnů. Onemocněli kalicivirózou, což je nemoc, se kterou se většina dospělých koček dokáže docela dobře poprat, ale u maličkých koťátek je to horší. Juno naštěstí dokázala nemoc porazit a uzdravit se. Její dva sourozenci bohužel na veterině zemřeli…

Zánět dásní

Zdravý život si Juno bohužel neužívala moc dlouho a jeden problém vystřídal druhý… Juno se rozjel velmi ošklivý zánět dásní. Má je příšerně zarudlé a citlivé. Pan doktor jí proto předepsal speciální gel, který jí teď dočasné tetičky nanáší dvakrát denně přímo na dásně. Taky ji čeká čištění zoubků na veterině.

Učí se věřit lidem

Juno se mezitím postupně seznamuje se svou novou dočasnou péčí, kterou našla u rodiny našich bývalých svěřenců Alvina a Aurory. Princeznička je hodně plachá a teprve se lidem učí věřit.

Po prvních dnech, které trávila schovaná pod postelí, ale postupně začala trávit víc a víc času po jejich boku, pozorováním a později i občasným hraním a mazlením. V náruči se pochovat sice nenechá, ale každým dnem je o něco sebevědomější.

Nový začátek pro Juno

Juno v životě zažila spoustu smutku. Pomůžete jí, prosím, zajistit krmení, veterinu a všechno ostatní, co bude potřebovat k tomu, aby mohla začít znovu a lépe?
2 200 Kč
cíl 8 000 Kč

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha