Nick – kocourek se zlomeným ramenem

U koček alergie není tak častá. Na fotce je černý kocourek Nick.
Další ošklivé zranění, další nešťastný chlupáček.

Nick k nám přišel se zlomeným ramenem. Vůbec nevíme, co se mu stalo, ale příjemné to teda rozhodně být nemohlo. Operace, kterou podstoupil, byla opravdu dlouhá a náročná.

Po operaci musel Nick pro jistotu zůstat ještě několik dní na veterině, žádné komplikace ale naštěstí nenastaly, a tak se Nick na zbytek rekonvalescence mohl přesunout k dočasnému strýčkovi.

Rameno se mu nakonec krásně zahojilo. Bohužel ho ale začaly trápit kožní problémy a na několika místech se mu udělaly ošklivé lysiny. Kocourek podstoupil několik vyšetření a nakonec to vypadá, že na vině byla alergie. Díky dietní stravě začaly lysiny zarůstat a Nick krásně prokoukl.

Kromě toho byl Nick naprosto boží, neustále se dožadoval pozornost a mazlení. Nožička na tom byla po operaci skvěle a chůze mu nedělala žádné problémy.

Nick našel nový domov

A nejlepší na tom je, že ho bude sdílet se svou kamarádkou kočičkou Meridou! Ti dva se během pobytu v dočasné péči velmi spřátelili, neustále spolu „tancovali“ a proplétali si ocásky. Mámě proto ohromnou radost, že i do nového domova mohli odejít společně a nemuseli se rozdělovat.

V novém domově o ně bude bezpochyby skvěle postaráno a my nepochybujeme, že je čeká ten nejkrásnější život, o jakém kočka může snít.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha