12 kočiček v nouzi

Jeden den, dvanáct nových kočiček v nouzi – v tomto duchu se nesla velikonoční neděle.

Těchto dvanáct ocásků jsme přijali od jiné organizace, která už neměla kapacitu se o ně postarat. Pocházeli z různých míst, některým bylo pár let jiným pouze pár týdnů, ale jedno měli společné – nikdy nepoznali pravidelnou stravu, bezpečný domov ani lidskou lásku.

Celý život živořili a museli bojovat o každý další den, tomu je teď ale naštěstí konec. Od teď už bude jen dobře, už vždycky budou mít plné bříško a teplé místečko, kam složit hlavu. To vám slibujeme. Náklady na péči o kočičky byly 24 000 Kč, ty zahrnují kastraci šesti kočiček, očkování, čipování, krmení, podestýlku apod. Moc děkujeme všem, kdo jste kočičkám přispěli na potřebnou péči. Bez vaší pomoci by to nešlo.

Seznamte se s kočičkami

Všechny kočičky jsme se vám rozhodli postupně představit v samostatných článcích. Tam vám povíme něco víc o tom, kdo jsou a jaký je jejich příběh. Na článek se dostanete vždy po kliknutí na obrázek.

Všechny kočičky našly nový domov

Je to tak! Dnes už se všechny kočičky spokojeně vyvalují ve svých nových domovech. K dispozici mají jen ty nejlepší lidi, kteří se starají o to, aby měli vždycky co papat, s čím si hrát a prostě cokoliv, co si kočičí veličenstva zamanou.

Máme velkou radost, že kočičky dostaly šanci na lepší život a moc děkujeme vám všem, kdo jste je podpořili.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha