Clea, Lotynka, Lars, Maadi, Denny

V neděli jsme přijali dvanáct kočiček v nouzi, tohle je pět z nich.

Jmenují se Clea, Lotynka, Lars, Maadi a Denny a s příchodem k nám poprvé zjistili, že existují lidé, kterým na kočičkách, jako jsou oni, záleží.

Byli plaší a chvíli trvalo, než nám lidem konečně začali věřit. Už od prvních dní si ale moc užívali pravidelné jídlo i měkoučký pelíšek – nic z toho totiž ve svém dosavadním životě neznali. Měli se toho ještě hodně co učit, ale bylo to učení spousty dobrých věcí. Už navždycky budou mít lidi, kteří se postarají o to, aby se měli jako v bavlnce.

Náklady na základní péči o kočičky jsou totiž 24 000 Kč. Mnohokrát děkujeme každému, kdo kočičky podpořil a pomohl jim tak zaplatit potřebné výdaje. Už navždy budete součástí jejich příběhu.

Všechny kočičky našly nový domov

Je to tak! Dnes už se všechny kočičky spokojeně vyvalují ve svých nových domovech. K dispozici mají jen ty nejlepší lidi, kteří se starají o to, aby měli vždycky co papat, s čím si hrát a prostě cokoliv, co si kočičí veličenstva zamanou.

Máme velkou radost, že kočičky dostaly šanci na lepší život a moc děkujeme vám všem, kdo jste je podpořili.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha