Koťátka bez maminky

Dnes vám představujeme první čumáčky z dvanácti kočiček, které jsme přijali na velikonoční neděli.

Jmenují se Schrodinger, Olivia (horní řádek), Box a Chloe (spodní řádek), je jim odhadem tak pět týdnů a až donedávna nevěděli, co to je cítit se v bezpečí. Naštěstí je našli dobří lidé z jiné organizace, kteří je nenechali venku a odnesli je do bezpečí.

Teď už si drobečci hoví v pohodlí a teplíčku a papají šestkrát denně, přesně tak, jak je potřeba. Chvíli si na nové prostředí museli zvyknout, ale brzy začli dovádět, lumpačit a užívat si dětství. Dětství mají přeci jen pouze jedno a my jsme rádi, že i přes nepříznivý začátek jejich života nakonec dostali šanci pořádně si ho užít.

Koťátka jsou v dočasné péči

Pro drobečky se podařilo zajistit dočasné péče, díky kterým se nemuseli dělit o jednoho člověka s několika dalšími zvířátky. Společně vyrazili do jednoho dočasného domova Chloe a Olivia a Schrodinger a Box zase do druhého. Všichni si své přechodné rodiče moc pochvalovali.

Olivia i Chloe rychle pochopily, že se lidé dají využít ke spoustě skvělých věcí, a naučily se, jaký pohled je třeba vykouzlit, když touží po mazlení nebo nějaké té dobrůtce navíc – nebo jaký výraz je spolehlivě dostane z problémů, když vyvedou nějakou lotrovinu.

Box musel na veterinu

Je to tak, drobátko Box musel na veterinu kvůli trávícím potížím. Pan doktor koťátko vyšetřil a naštěstí to vypadá jen na chvilkovou záležitost. Co vám budeme povídat, neuvěřitelně se nám ulevilo, když pak doktor řekl, že to bude dobrý. Snad si teď zase bude užívat zasloužené šťastné dětství.

Ne Box, ale Boxice

Pan doktor na veterině nicméně přišel ještě na jednu věc – Box ve skutečnosti není on, ale ona. U takto malých koťátek občas může být těžké poznat, jestli jde o kočičku nebo kocourka, a tak se občas může stát, že se člověk splete. Boxinka naštěstí nevypadá, že by ji naše chyba nějak zvlášť trápila.

Chloe a Olivia našly domov

Poznáte tyhle dvě uličnice na fotce? Jsou to Chloe a Olivia, hrozně vyrostly! Kočičí ségry po příchodu do Handipet Rescue našly útočiště u dočasných rodičů, kteří si je naprosto zamilovali. A protože si i holky zamilovaly je, společně se domluvili, že už se nikam jinam stěhovat nebudou – jejich novým domovem se totiž stane dočasná péče.

Schrodinger a Box našli domov

Máme velkou radost, že vám můžeme oznámit, že Schrodinger a Box našli nový domov. Kočičí sourozenci se hravě zabydleli a rychle zjistili, že mají tu nejlepší rodinu, jakou by si mohli přát. Jejich nová máma je moc miluje a rozmazluje je, co jí síly stačí – a kočičky si to náležitě užívají.

Máme ze všech čtyř kočiček ohromnou radost a doufáme, že od teď už bude jejich budoucnost jen a pouze růžová. Mějte se krásně!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha