Grazyna, Sheila, Naya

Grazyně nejsou odhadem ani dva roky a už poznala, co je to být mámou.

Jejím dvěma dcerkám Sheile i Naye je zhruba sedm měsíců, a kdyby je lidé včas nezachránily, nejspíš by je už brzy čekal podobný osud…

Sheila i Naya měly veliké štěstí – přežily. To u venkovních kočiček totiž ani zdaleka není samozřejmost. I tak si ale spolu se svou mámou musely projít spoustou těžkostí. Nechceme si ani představovat, kolikrát měly hlad, kolikrát je odněkud vyhnali nebo kolikrát se bály o vlastní život…

Teď už jsou naštěstí konečně v bezpečí a začínají se učit, co to je lidská láska a pravidelný příděl dobrého jídla. Jsou to neuvěřitelná zlatíčka. Grazyna a Naya se brzy přesunuly do dočasných péčí, kde se začaly učit kralovat vlastním domácnostem.

Náklady na základní péči o tyto tři krásky a zbylých devět kočiček, které přišly s nimi, tvořily 24 000 Kč. Moc děkujeme všem, kdo jste kočičkám přispěli. Díky Vám se podařilo potřebné finance získat během několika dní. Jste úžasní.

SHEILU POTRÁPIL ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

Sheila si užívala život v dočasce, kde o ni pečovali jako o královnu. Bohužel pak ale její dny narušila nepříjemnost v podobě zánětu močového měchýře. Kočička dostala antibiotika a naštěstí to netrvalo dlouho a Sheila byla zase fit – a připravená vyrazit do své nové rodiny.

VŠECHNY KOČIČKY NAŠLY NOVÝ DOMOV

První adoptovanou z dvanáctky přijímaných kočiček se stala Naya. Její dočaskářka si tuhle kočičí princeznu prostě zamilovala, a protože Naya její city opětuje, dohodly se, že už spolu zůstanou navěky věků.

Jako druhá našla domov Grazyna – i ta si svou dočasnou mámu zamilovala natolik, až ji přesvědčila, že spolu prostě musí zůstat už napořád. Ne, že by toho přesvědčování bylo potřeba moc, ono to zalíbení totiž bylo už od začátku vzájemné.

Poslední adoptovaná byla Sheila, která se přiadoptovala do domácnosti své sestřičky Nayi! Nayina nová člověčice usoudila, že jedna kočička je málo a chtěla by ještě druhou a kdo by mohl být vhodnější než právě Sheila?

Je to vždycky velká radost, když se povede dočaskáře propojit se zvířátkem, které do jejich života zapadne natolik, že už si to bez sebe prostě nedovedou ani představit. Kočičky mají za sebou spoustu nelehkých okamžiků a my jsme proto strašně rádi, že to takhle nakonec takhle krásně dopadlo.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha