Kdo našel v dubnu nový domov?

07. 05. 2023

V posledních dvou měsících nám adopce trochu stály, proto máme o to větší radost, že se během dubna podařilo najít nové domovy hned pro čtyři zvířátka – tři pejsky a jednu kočičku.

Ušatá Cindy s těmi nejkrásnějšími ponožkami se v dočasné péči ohřála jen krátce, což pro nás nebylo nijak velké překvapení: je to totiž opravdu báječná a hlavně bezproblémová slečna. Mladá, hezká, vhodná k dalším zvířátkům i k začátečníkům a dětem… Takovým pejskům se domovy obvykle hledají snadno a Cindy není výjimkou. Adoptovali si ji úžasní lidé, kteří se k ní perfektní hodí a věříme, že po jejich boku se bude už navždy cítit šťastná a milovaná.

Malý Štrúdlík neměl moc pěkný start do života: původní majitelé si ho koupili od množitelů a po pár měsících o něj ztratili zájem, takže se přestěhoval k nám… Měl ale nakonec takové štěstí v neštěstí, protože jsme mu našli tak skvělou dočasnou péči, až se z ní nakonec stal trvalý domov.

U takzvaných dočaskových failů ještě zůstaneme, protože podobný osud potkal i Haniela. Jeho dočasná rodina na začátku plánovala, že u nich Haniel bude opravdu jen dočasně, než najde nový domov. Vlastního pejska si zatím pořizovat nechtěli. Jenže Haniel jim úplně vyrazil dech. Ze zpočátku ustrašeného bobíčka postupně vykvetl do moc sympatického a milého kamaráda, který si získal jejich srdce. A tak se ho nakonec po důkladném zvážení rozhodli adoptovat.

No a poslední koho jsme tento měsíc vypravili do nového domova je Fiskars. V dočasné péči se nám hezky vymazlila, nabrala sebevědomí, zbavila se všech zlozvyků a hygienických prohřešků a do nového domova odešla jako ta nejlepší kočičí kamarádka, bez jediné chybičky. Podle zpráv od jejích nových páníčků se má skvěle a do rodiny opravdu krásně zapadla.

Máte rádi šťastné konce?

Přidejte se do Klubu hrdinů, staňte se pravidelným dárcem a pomozte napsat ty příští!

Pravidelní dárci jsou klíčoví pro to, abychom dokázali pomáhat zvířátkům v nouzi. Díky tomu, že přispívají pravidelně totiž dokážeme lépe předvídat a plánovat, co všechno si v rámci pomoci zvířatům můžeme dovolit. Protože si našich hrdinů moc vážíme, posíláme jim také každý měsíc exkluzivní e-mail s informacemi o zvířátkách, které svými příspěvky pomohli zachránit.

Novinky

Dobrovolnické dny se vrací! Potkáme se v červnu?

17. 05. 2024 - Přijeďte se se s námi potkat a pomozte se vznikem centra pro handicapovaná a týraná zvířata...

Jak pečovat o psí srst

16. 05. 2024 - Psí srst nám toho dokáže o pejskovi hodně prozradit a často podle jejího stavu poznáme, že...

Přijali jsme kočičku v kritickém stavu | Měsíčník Handipetu

08. 05. 2024 - V dubnu jsme byli na veterině skoro jako doma. S Langustou tam jezdíme poměrně často kvůli...

Novinky z Hrabří! Stavíme vjezd

22. 04. 2024 - V Hrabří se v posledních měsících dějou věci! Vzniká zde totiž nový vjezd, který by...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha