Kdo našel v dubnu nový domov?

07. 05. 2023

V posledních dvou měsících nám adopce trochu stály, proto máme o to větší radost, že se během dubna podařilo najít nové domovy hned pro čtyři zvířátka – tři pejsky a jednu kočičku.

Ušatá Cindy s těmi nejkrásnějšími ponožkami se v dočasné péči ohřála jen krátce, což pro nás nebylo nijak velké překvapení: je to totiž opravdu báječná a hlavně bezproblémová slečna. Mladá, hezká, vhodná k dalším zvířátkům i k začátečníkům a dětem… Takovým pejskům se domovy obvykle hledají snadno a Cindy není výjimkou. Adoptovali si ji úžasní lidé, kteří se k ní perfektní hodí a věříme, že po jejich boku se bude už navždy cítit šťastná a milovaná.

Malý Štrúdlík neměl moc pěkný start do života: původní majitelé si ho koupili od množitelů a po pár měsících o něj ztratili zájem, takže se přestěhoval k nám… Měl ale nakonec takové štěstí v neštěstí, protože jsme mu našli tak skvělou dočasnou péči, až se z ní nakonec stal trvalý domov.

U takzvaných dočaskových failů ještě zůstaneme, protože podobný osud potkal i Haniela. Jeho dočasná rodina na začátku plánovala, že u nich Haniel bude opravdu jen dočasně, než najde nový domov. Vlastního pejska si zatím pořizovat nechtěli. Jenže Haniel jim úplně vyrazil dech. Ze zpočátku ustrašeného bobíčka postupně vykvetl do moc sympatického a milého kamaráda, který si získal jejich srdce. A tak se ho nakonec po důkladném zvážení rozhodli adoptovat.

No a poslední koho jsme tento měsíc vypravili do nového domova je Fiskars. V dočasné péči se nám hezky vymazlila, nabrala sebevědomí, zbavila se všech zlozvyků a hygienických prohřešků a do nového domova odešla jako ta nejlepší kočičí kamarádka, bez jediné chybičky. Podle zpráv od jejích nových páníčků se má skvěle a do rodiny opravdu krásně zapadla.

Máte rádi šťastné konce?

Přidejte se do Klubu hrdinů, staňte se pravidelným dárcem a pomozte napsat ty příští!

Pravidelní dárci jsou klíčoví pro to, abychom dokázali pomáhat zvířátkům v nouzi. Díky tomu, že přispívají pravidelně totiž dokážeme lépe předvídat a plánovat, co všechno si v rámci pomoci zvířatům můžeme dovolit. Protože si našich hrdinů moc vážíme, posíláme jim také každý měsíc exkluzivní e-mail s informacemi o zvířátkách, které svými příspěvky pomohli zachránit.

Novinky

„Duhový most“: proč o něm mluvíme při ztrátě mazlíčka?

31. 10. 2023 - Dost možná už jste se někdy v životě setkali s formulkou „Odešel za duhový most“ coby...

Brita je po operaci

13. 10. 2023 - Brituška má za sebou odstranění zvukovodu kvůli opakovaným zánětům. Moc jsme si oddechli,...

Černé kočky smůlu nenosí, lidská bezohlednost ano

04. 10. 2023 - Černé kočky nenosí smůlu. To spíš někteří lidé… Své o tom ví koťátka Wanda a...

Psí senior: Jak se o něj starat?

01. 10. 2023 - Stáří se bohužel nevyhýbá ani psům, třebaže by si jejich páníčci přáli opak. Díky...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha