Jullien – pejsek se starou zlomeninou packy

Tenhle psí fešák se jmenuje Jullien.

Znáte ten profláklý citát z knihy Hvězdy nám nepřály, který zní „A já jsem se zamilovala jako když člověk usíná: pomalu a pak najednou docela.“? Tak nějak je to s Jullienem. Je to stydlín a nevrhá se do vztahů s lidmi po hlavě, ale postupně si je buduje – až najednou oba zjistí, že jsou v tom až po uši.

Jullien má za sebou sedm let života, o jeho minulosti toho ale moc nevíme. Když jsme ho přijali, všimli jsme si, že má problémy s nožkou. Vzali jsme ho proto na veterinu a zjistili, že má za sebou starou zlomeninu a ještě k tomu ho trápí artróza. Bohužel se s tím už nedá nic dělat, takže dostal jen léky. I přes to je ale Jullien naprosto okouzlující gentleman, který se dokáže radovat ze života – a že je u toho sakra roztomilý!

Jullien našel nový domov

Jullien měl to štěstí, že se pro něj našla skvělá dočasná péče. Mohl si najednou konečně užívat života v milující rodině. Ale nebyl sám, kdo se z toho radoval. I jeho dočasní páníčci byli moc rádi, že mají doma tak milého kamaráda. A brzy pochopili, že už se ho zkrátka nedokážou vzdát. A tak se z dočasného domova stal ten pravý, navždy. Moc ti to přejeme, broučku.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha