Jullien – pejsek se starou zlomeninou packy

Tenhle psí fešák se jmenuje Jullien.

Znáte ten profláklý citát z knihy Hvězdy nám nepřály, který zní „A já jsem se zamilovala jako když člověk usíná: pomalu a pak najednou docela.“? Tak nějak je to s Jullienem. Je to stydlín a nevrhá se do vztahů s lidmi po hlavě, ale postupně si je buduje – až najednou oba zjistí, že jsou v tom až po uši.

Jullien má za sebou sedm let života, o jeho minulosti toho ale moc nevíme. Když jsme ho přijali, všimli jsme si, že má problémy s nožkou. Vzali jsme ho proto na veterinu a zjistili, že má za sebou starou zlomeninu a ještě k tomu ho trápí artróza. Bohužel se s tím už nedá nic dělat, takže dostal jen léky. I přes to je ale Jullien naprosto okouzlující gentleman, který se dokáže radovat ze života – a že je u toho sakra roztomilý!

Jullien našel nový domov

Jullien měl to štěstí, že se pro něj našla skvělá dočasná péče. Mohl si najednou konečně užívat života v milující rodině. Ale nebyl sám, kdo se z toho radoval. I jeho dočasní páníčci byli moc rádi, že mají doma tak milého kamaráda. A brzy pochopili, že už se ho zkrátka nedokážou vzdát. A tak se z dočasného domova stal ten pravý, navždy. Moc ti to přejeme, broučku.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha