Chorizo – trojnohý mazel

Trojnohý pejsek Chorizo
Chorizovi chybí přední nožka, ale nadšení do života má požehnaně!

Bylo mu odhadem asi deset měsíců, o jeho minulosti jsme toho ale moc nevěděli, ani to, jak vlastně přišel o nohu. Zato jsme viděli, že si života umí užívat naplno a svým handicapem se nenechá ani trochu omezovat. Chorizo i po třech packách bez problémů chodil na procházky, běhal za míčkem, přetahoval se o hračky a vyskočil do každé postele (snad kromě vrchního patra palandy).

Miloval lidskou pozornost a nebál se dát najevo, když měl pocit, že se mu dočasná tetička dost nevěnuje. Strašně moc si užíval mazlení a v noci moc rád spával v posteli – ideálně tím stylem, že se rozvalil přes většinu plochy a tetě nechal jen nezbytný kousíček. Ta to ale s láskou tolerovala, protože co jiného měla s tímhle roztomiloušem dělat? Těm jeho psím očím se prostě nedá odolat!

Nový domov

Stejně tak rychle, jako jsme u nás chudáčka Chorizka s chybějící pacičkou přivítali jsme se s ním s radostí v srdcích zase rozloučili. Chorizo je adoptovaný!

Novým páníčkům prakticky okamžitě skočil do náruče a bylo to. Teď už je navždycky jejich a oni jsou zase jeho. Máme velikou radost, že našel domov, ve kterém bude jeho štěstí už vždycky na prvním místě.

Chorizo v novém domově

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha