Chorizo – trojnohý mazel

Trojnohý pejsek Chorizo
Chorizovi chybí přední nožka, ale nadšení do života má požehnaně!

Bylo mu odhadem asi deset měsíců, o jeho minulosti jsme toho ale moc nevěděli, ani to, jak vlastně přišel o nohu. Zato jsme viděli, že si života umí užívat naplno a svým handicapem se nenechá ani trochu omezovat. Chorizo i po třech packách bez problémů chodil na procházky, běhal za míčkem, přetahoval se o hračky a vyskočil do každé postele (snad kromě vrchního patra palandy).

Miloval lidskou pozornost a nebál se dát najevo, když měl pocit, že se mu dočasná tetička dost nevěnuje. Strašně moc si užíval mazlení a v noci moc rád spával v posteli – ideálně tím stylem, že se rozvalil přes většinu plochy a tetě nechal jen nezbytný kousíček. Ta to ale s láskou tolerovala, protože co jiného měla s tímhle roztomiloušem dělat? Těm jeho psím očím se prostě nedá odolat!

Nový domov

Stejně tak rychle, jako jsme u nás chudáčka Chorizka s chybějící pacičkou přivítali jsme se s ním s radostí v srdcích zase rozloučili. Chorizo je adoptovaný!

Novým páníčkům prakticky okamžitě skočil do náruče a bylo to. Teď už je navždycky jejich a oni jsou zase jeho. Máme velikou radost, že našel domov, ve kterém bude jeho štěstí už vždycky na prvním místě.

Chorizo v novém domově

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Je mu teprve rok a půl, ale už ví, jaké to je bojovat o život.

Drobeček si toho nejspíš hodně vytrpěl.

4 980 Kč
cíl 10 000 Kč

Na začátku byl Ekko úplně jako sourozenci. Pak ale přestal růst.

Život Allana a Kena začal všelijak, jen ne růžově...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha