Péče o Rozárku stála už víc než 115 tisíc korun

23. 06. 2023

Rozárka k nám přišla jako maličké koťátko, které se ničím neprovinilo, jen prostě mělo v životě velkou smůlu. Byla nemocná, cévní systém jí zablokoval jícen, takže chudinka nemohla vůbec jíst.

Věděli jsme, že to bude těžké, protože šlo o komplikovaný problém, se kterým mají lékaři u nás jen málo zkušeností. Rozárka ale byla plná života, elánu, radosti… Zasloužila si dostat šanci a tak ji dostala – a to i díky vám všem.

Za ten půl rok v naší péči hodně vyrostla a hodně si toho vybojovala. Musela absolvovat strašně moc vyšetření, několik týdnů ji bylo možné krmit jen přes žaludeční sondu a hlavně podstoupila extrémně složitou operaci…

Ale všechno to ZVLÁDLA!

Dneska je z ní veselé a hravé kotě

V životě ji sice ještě pár vyšetření čeká, abychom měli jistotu, že se po tak náročné operaci dobře zotavila, ale to už jsou drobnosti. Může jíst a taky dovádět jako úplně normální kotě a to je všechno, co si kdy přála.

Víme, že se najde spousta lidí, kterým se nebude líbit, že jsme ji zachránili. My jsme ale přesvědčení, že dokud existuje naděje, tak není důvod to nezkusit. A upřímně, nikdo z těch, kdo nám budou tvrdit, že jsme ji raději měli utratit, ji nikdy pořádně neviděl. Nezažil tu radost a lásku, kterou Rozárka rozdává od prvního dne, co k nám přišla.

Potřebujeme vaši pomoc

Pokud vám také dává Rozárčina záchrana smysl, máme na vás velikou prosbu: podpořte ji prosím zasláním příspěvku na veterinu. Mnoho z vás už přispělo, ale péče o Rozárku byla mnohem nákladnější, než jsme předpokládali. Už teď péče o Rozárku stála víc než 115 000 Kč a další výdaje ještě přijdou, každá koruna proto moc pomůže. Děkujeme.

 

Novinky

Výchova dětí k respektu ke zvířatům

01. 06. 2024 - Rodiče, děti a zvířata – to je celkem běžný popis mnoha rodin. Není se čemu divit,...

Dobrovolnické dny se vrací! Potkáme se v červnu?

17. 05. 2024 - Přijeďte se se s námi potkat a pomozte se vznikem centra pro handicapovaná a týraná zvířata...

Jak pečovat o psí srst

16. 05. 2024 - Psí srst nám toho dokáže o pejskovi hodně prozradit a často podle jejího stavu poznáme, že...

Přijali jsme kočičku v kritickém stavu | Měsíčník Handipetu

08. 05. 2024 - V dubnu jsme byli na veterině skoro jako doma. S Langustou tam jezdíme poměrně často kvůli...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha