fbpx
Close

1.10.2019

Persil hledá nejbáječnější páníčky

Persil

Persil je v naší péči už víc než rok a stále trpělivě čeká na svůj nový domov. Bohužel černé kočky mají kvůli pověrám často velký problém najít páníčky… A přitom kdokoliv, kdo už doma černou kočku má, by vám mohl vyprávět, jak násherné a úžasné ve skutečnosti jsou. ❤

Persil

Persil je nádherný a milý kocourek, který bez problému vychází s lidmi i s ostatními kočkami a dokonce i se psy. Zpočátku byl trošku plachý, ale postupem času se naučil, že mu lidé nechtějí ublížit a teď už si sám přijde říct o vaši pozornost. ❤ Tenhle černý panter se sice nenechá chovat v náručí, ale zato naprosto zbožňuje hlazení a drbání za ušima. Nejspíš mu bude pár dní trvat, než si zvykne na nové prostředí a na svého páníčka. Ale jakmile se osmělí, přijde si k vám pro pomazlení. A když ho budete hladit, bude vám po kočičím způsobu „vyprávět“. Teta Jaq, která se o něj stará, říká, že má ten nejroztomilejší hlas. 🙂  Persil rozhodně není žádné bláznivé a nevychované kotě. Má svou důstojnost, je klidný a majestátní a ze všeho nejradši odpočívá na okenním parapetu a rozvaluje se na sluníčku. Je hravý a určitě by mu udělalo radost, kdyby měl k sobě psího nebo kočičího kamaráda, ale mohl by z něj stejně tak dobře být i jedináčkem.

Je Persil ideální kamarád právě pro vás?

Pokud si myslíte, že by se tahle chlupatá kulička mohla hodit právě do vaší domácnosti a rádi byste jí nabídli místečko u vás na gauči, stačí kontaktovat tetu Janu na jana@petheroes.cz. ❤ Persil se už nemůže dočkat, až konečně najde ten svůj osudový domov. ❤

• Věk – 4 roky
• Ošetřen proti vnitřním i vnějším parazitům, FIV-FeLV negativní, vykastrovaný, očkovaný, čipovaný
• Adopční poplatek – 1 500 Kč

 

Persil

 

1.10.2019

10 Comments on “Persil hledá nejbáječnější páníčky

Anna
1.10.2019 na 9:20

Černé kočky jsou nejúžasnejší, také máme tři a jsou to zlatíčka

Odpovědět
Ilona Lautierová
9.10.2019 na 11:39

Tak dnes jsem ztratila srdce, Persil je Pan kocour. Před rokem mi FIP vzala mého prvního zachráněného kocourka, krásného černého kluka. Máme sice další dva mourky, ale černý kocour je srdcovka. Persilkovi a Ariel přeju, aby si našli brzo domov, jsou oba nádherní.

Odpovědět
Ilona Lautierová
16.10.2019 na 6:50

Dobrý den,
psala jsem paní Janě, že by jsme rádi Persilkovi dopřáli místečko a lásku u nás doma spolu s našima dvěma kocourkama a labradorkou. Jen jsem paní Janu prosila, jestli by šlo Persilka přiblížit k nám na Moravu nebo budu muset vymyslet manévr, jak ho k nám dostat. Prosím ozvěte se mi na 728 891 825. Děkuji moc.

Odpovědět
Veronika Špačková
16.10.2019 na 6:54

Dobrý den,
to je od Vás moc laskavé, že byste chtěli Persilovi nabídnout nový domov. Moc Vám za to děkuji 🙂 Persil je momentálně v péči u tety Jaq v Kadlíně a proto by možná bylo nejlepší, kdybyste email přeposlala přímo jí. Její emailová adresa je jaq@petheroes.cz. Teta Jaq mluví jen anglicky, ale Váš email si bude moci přeložit a napíše Vám, co bychom mohli pro Vás udělat a jak by mohla proběhnoout případná adopce.
Ještě jednou Vám za Persila děkuji 🙂

Odpovědět
Ilona Lautierová
16.10.2019 na 7:33

Dobrý den, tak jsem vytvořila mail pro tetu Jaq v angličtině, snad to bude jasné. Je mi líto, že Vás ještě obtěžuju, jak miláčka přiblížit, ale je to pro mě složitý a chci, aby to bylo co nejlepší pro něj, protože D1 není zrovna výhra. Vy neděkujte mě, ale já děkuji Vám všem za to, co děláte, protože se nedá ani slovy vyjádřit, jak moc si Vás všech vážím. Díky patří jen Vám.

Odpovědět
Veronika Špačková
16.10.2019 na 7:42

To je od Vás moc hezké, že jste jí napsala v angličtině, moc Vám děkuji. Bez lidí, jako jste vy, kteří nabízí našim svěřencům nové domovy, by naše práce nebyla možná. Děkuji Vám za Persila 🙂

Odpovědět
Ilona Lautierová
16.10.2019 na 12:29

Děkuji, ale vy jste tak silní, že děláte ty první kroky. Vám patří veliké díky.

Ilona Lautierová
21.10.2019 na 6:37

Hezké dobré ráno všem,
tak se nám blíží sobota a my se už nemůžeme dočkat až s námi přijede Persilek domů. Moc pozdravů všem a hlavně tomu našemu klukovi.

Odpovědět
Veronika Špačková
21.10.2019 na 6:41

To je nádherné, že Persila konečně čeká po takové době jeho milující domov 🙂 Děkujeme Vám za to.

Odpovědět
Ilona Lautierová
21.10.2019 na 7:22

Ani nevíte, jak se na něj těšíme. Vím, že si bude muset zvyknout a i naši kocouři, ale bude to fajn. Parta se zase rozroste.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *