Puding – koťátko s napůl ochrnutou nožičkou

Kocourek Puding má od lokte dolů ochrnutou nožičku
Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Do toho přišel ještě s hrozným svrabem v uších. Co všechno si tenhle broučínek asi musel vytrpět…

Puding má za sebou důkladné vyšetření a bohužel konečný verdikt zněl amputace. Neexistoval způsob, jak nožku opravit… Zní to asi trochu děsivě, ale pro Pudinga to tak bude mnohem lepší.

Až na trable s nožičkou byl Puding úplně jako každé mladé koťátko. Všechno kousal a neustále si chtěl hrát. Velikou kamarádkou se mu v dočasné péči stala malá Buchta, se kterou tropil jednu vylomeninu za druhou.

Puding má za sebou amputaci

Puding o nožce od lokte dolů nevěděl a spíš mu překážela, než že by mu byla co platná. Teď už ho nijak neomezuje a jeho zádíčkům se taky dost ulevilo.

Operace proběhla úplně bez problémů. Puding byl strašně statečný a jeho největší problém během pobytu na veterině byl nedostatek mazlení. Ten kluk by se mazlil snad i během operace, kdyby nebyl pod narkózou.

Jen co se vrátil do dočasné péče, nadšeně se přivítal s Buchtou a začal se na tetičce dožadovat náhrady za všechny ty ztracené hodiny mazlení. Hned bylo jasné, že mu nožička nijak nechybí a hravě se dokáže obejít i bez ní.

Moc děkujeme všem dárcům, kteří Pudingovi přispěli na zaplacení operace. Vybralo se pro něj přes 23 028 Kč, což bohatě stačí na zaplacení operace, kastrace, očkování, čipování, krmení a tak dále. Jsme za vaši pomoc neskutečně vděční.

Nový domov

Domov se pro Pudinga hledal prakticky sám. Jakmile jsme zveřejnili informaci, že je připravený jít do adopce, ozvalo se nám velké množství zájemců, kteří by ho rádi přivítali do rodiny. Vybrat ty nejlepší nebylo vůbec snadné, ale nakonec se povedlo!

Na Pudinga v novém domově kromě oddané a milující mámy čekala i nová kočičí kamarádka. Zprvu se na sebe moc netvářili, ale díky společné lásce k dobrůtkám a válení se v peřinách se z nich nakonec stali skvělí kamarádi. Pudingovi v novém domově nic nechybí a my nepochybujeme, že jsme vybrali přesně ten pravý domov právě pro něj.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Už jako malé kotě prodělala nemoc, která ji připravila o sourozence...

2 800 Kč
cíl 8 000 Kč

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha