Natálka – kočička se zlomeným obratlem

Natálka je kočička se zlomeným obratlem a poškozenou míchou.

Nejspíše se jí to stalo v souvislosti se srážkou s autem a tvrdým dopadem na zem.

Co všechno Natálku trápí?

Kočička špatně chodí na zadní nohy, je inkontinentní, neudrží stolici, čůrala krev a má nefunkční ocásek, u kterého se zvažovala jeho amputace.

Jak se daří Natálce nyní?

S amputací ocásku budeme nakonec ještě čekat, protože to vypadá, že se začíná tělíčko vzpamatovávat. Krev už nečůrá díky antibiotikům, která zabrala na zánět močového měchýře. Existuje tu i možnost, že by mohla začít ovládat moč i stolici, protože jsou tu pokusy o lezení do záchodu (i když ne úplně přesvědčivé).

Natálka dělá pokroky!

V současné době je kočička Natálka v péči útulkové tety Jaq v Kadlíně – a dělá nám ohromnou radost! Její stav se zlepšil, už dokáže kontrolovat moč i stolici a je to taková šikulka, že používá kočičí záchod jako velká holka. Je mazlivá, hravá a člověk by nevěřil, že je to ta stejná kočička, o kterou jsme se strachovali, jestli vůbec kdy bude chodit. Má nádhernou hedvábnou srst a neustále se dožaduje lidské pozornosti. Nebo alespoň dobrůtek. Už není proč čekat, hledáme Natálce nový domov! Moc bychom jí přáli, aby našla rodinu, která ji bude zaslouženě rozmazlovat.

Natálka našla nový domov!

Moc náš těší, že se našla rodina, která se rozhodla dát Natálce milující domov – a nejen to! U adopce Natálky neskončilo, vzali si do péče i kocourka Oskara. Máme tedy hned dvojitou radost.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha