Luffy – miminko, které mělo velkou smůlu

Maličké černé kotě s modrýma očima Luffy
Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Bylo jí jen pár dní, když přišla o maminku. Spolu s její sestřičkou Nami je našli ležet vedle maminčina mrtvého těla. Měly hlad, nechápaly, co se děje a proč už o ně máma nepečuje…

Drobečci na tom byli hodně zle. Nebohé Luffy ze zadečku lezly obrovské larvy. Hodně jsme se o ni báli.

Koťátka si k sobě vzala naše úžasná dočasná tetička Jana, která má s péčí o takové drobky spoustu zkušeností (odchovala třeba i Buchtičku nebo Peanut). Okamžitě najela na kotěcí rutinu – krmení z lahvičky cca každé dvě hodiny, po jídle masáž bříška, zahřívat, hlídat a tak pořád dokola.

Bohužel druhý den po tom, co jsme koťátka přijali, přišla další rána – Nami to ani přes veškerou snahu nezvládla.

Luffy dál bojovala

Luffinka naštěstí se naštěstí postupně začala zlepšovat. Červů se díky pomoci pana doktora zbavila, což byla velká úleva. Taky měla pořádnou chuť k jídlu. Bohužel u takto malých koťátek se ale může stát cokoliv, takže úplně vyhráno ještě nějakou dobu nebylo…

Luffy otevřela očička a dál prosperovala!

Je to tak, prdelka dál roste a sílí a dokonce už i poprvé rozlepila očka! Otevření očí je pro každé koťátko obrovský krok, díky kterému je jeho svět rázem o něco větší.

Máme ohromnou radost, že se Luffy dobře daří. Postupně přešla z lahvičky na normální stravu, naučila se používat záchůdek a taky se začala projevovat její divoká povaha. Luffy má spoustu energie, neustále prohání své kočičí kamarády nebo skáče dočasné tetě na záda, když to nejméně čeká.

Luffy je holčička

Možná to teď zní jako zvláštní oznámení, vždyť to už přece z článku víte. No… Ale my to původně nevěděli! Chybička se vloudila a během prvních dnů jsme mysleli, že je Luffy kocourek. Jak ale dál rostla, brzy jsme si chybu uvědomili.

Luffy naštěstí nevypadala nijak dotčeně z toho, že jsme ji celou dobu považovali za kocourka. Nakonec je důležité hlavně to, že je živá a zdravá, protože to vůbec nebylo automatické – svůj život si tvrdě vybojovala.

Princezna roste do krásy

Dočkala se nového domova!

Svět pro Luffy nepřichystal hezké uvítání a malá kočička si krátce po narození prošla hotovým peklem. Až díky oddané péči dočasné tetičky a dárcům, kteří ji podporovali, začala Luffy zjišťovat, že svět může být vlastně moc hezké místo.

Vyrostla z ní veselá a moc šikovná holka. A nakonec našla i svou osudovou lásku – novou paničku, která nechce nic jiného, než dělat Luffy šťastnou.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha