Čtyři zrzavá koťátka

A zase ta koťátka…

Tuhle zrzavou čtyřku jsme přijali v červenci. Jsou to zatím takové maličké kuličky, ale to nejdůležitější už se naučili – celý svět (v podobě bytu dočasných rodičů) jim leží u nohou. Měli štěstí, protože se dostali do bezpečí, kde o ně bude postaráno a díky tomu budou moct vyrůst a prožít krásný život. Mnoho podobných koťátek takovou možnost nikdy nedostane…

Občas máme pocit, že bychom o kastracích mohli mluvit bez přestání a stejně by to nestačilo k tomu, aby si dali konečně říct všichni majitelé, kteří své kočky a kocoury zatím nevykastrovali. Nevzdáváme se ale a dál pomáháme a vysvětlujeme, protože to je cesta. Třeba rodiče téhle čtyřky už jsou kastrovaní.

Pokud byste se chtěli o výhodách kastrací dozvědět něco více nebo znáte někoho, kdo si s kastracemi stále nechce dát říct, pomůže vám tento článek.

Seznamte se s koťátky

Arcee byla ze všech čtyř sourozenců nejdivočejší. Měla energie za tři a neustále by si hrála. A když říkáme neustále, myslíme skutečně NEUSTÁLE. Ve dne, v noci, v jednu ráno – jakmile nespala nebo nepapala, chtěla si hrát.

Rodimus byl takový vůdce celé kotěcí party. Byl skoro stejně akční jako jeho ségra Arcee, ale jen skoro! Ačkoliv to byl na první pohled pěkný divoch, kdo ho trochu poznal, zjistil, že má i svou něžnou stránku a strašně rád se mazlí. Úplně nejradši šplhal lidem na ramena, nechával se nosit a pozoroval cvrkot z okna.

Když jste poprvé potkali Nauticu, nejspíš jste si pomysleli něco jako „To je ale rozkošný andílek“. Byla totiž z celé skupiny nejmenší a spoustu času trávila stranou od sourozenců. I své dočasné opatrovníky dokázala svou andělskou tváří na chvíli oklamat a přesvědčit je o své nevinnosti. Jenže pak přišel střet s realitou – Nautica byla ve skutečnosti vypočítavá lovkyně, která číhala stranou na vhodnou příležitost skočit po svých sourozencích nebo dokonce i některém z dočasných rodičů.

Jméno Starscream by se dalo do češtiny přeložit jako hvězdný křik. Tenhle kočičí chlapec teda sice nekřičel, ale zato předl. A jak! Stačilo se na něho podívat a on se samou radostí pustil do předení. A když jste se ho rozhodli pomazlit, každou vteřinu vám dával najevo, jak moc se mu to líbí.

Všechna koťátka našla nový domov

Je to tak! Jak prckové vyrostli a podstoupili všechna potřebná ošetření včetně kastrace, začali si postupně balit batůžky a loučit se s námi. Všem čtyřem drobkům se podařilo najít opravdu úžasné nové páníčky. Nemáme nejmenších pochybnosti o tom, že je čeká opravdu krásný život.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha