Anýzek – rozkošný dědeček

Slepý pejsek Anýzek
„HAFojky! Jmenuju se Anýzek, říkají mi ale taky Anýz, Anýzák nebo prostě prdelka.“

Anýzek musel na stará kolena opustit milující rodinu, a tak se dostal k nám. Bylo mu zhruba 10 let a očka už mu moc nesloužila, jak už tomu tak ve stáří bývá. Energie mu ale zatím nescházela, naopak si rád hrál a dováděl.

I když Anýzek neviděl, byl moc šikovný. V prostoru se obvykle zvládl rychle zorientovat a v životě ho to nijak extra neomezovalo. Stáří si za žádných okolností nepřipouštěl a dováděl, jako by nikdy nevyrostl ze štěněčího období.

Byl to ten typ pejska, který vám v noci prděl pod peřinou a přes den vám asistoval úplně u všeho, do čeho jste se pustili. Hodně důležité pro něj bylo napojení na toho jeho člověka. Bylo to s ním prostě trochu jako s miminkem – taky byl ze všeho nejšťastnější u mámy*táty. Byl zvyklý chodit s tím svým člověkem prakticky všude a nerad zůstával sám.

Anýzkova proměna

V půlce dubna se Anýzek rozhodl změnit střih, moc mu to slušel! Velice děkujeme pražskému salonu Mr. Grey, kde si ho vzali do parády a dopřáli mu naprosto prvotřídní péči od A do Z. Anýzek díky tomu neskutečně prokoukl.

Anýzek našel nový domov!

Anýzek měl na nový domov poměrně specifické požadavky, ne protože neviděl, ale protože se na své lidi hodně vázal a nerad zůstával bez nich. Nakonec našel úplně úžasné páníčky, kteří ho chápou a mají na něj spoustu času.

Anýzek se do nich úplně zamiloval, stejně jako oni do něj. Nová panička nám psala, že si nikdy tak často nemusela umývat obličej – Anýzek ji totiž hrozně rád pusinkuje.

Přejeme Anýzkovi i jeho rodině jen to nejlepší a spoooooustu krásných chvil.

Další fotky Anýzka

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha