Pet Heroes Day 2022 je tady!

28. 02. 2022

Pet Heroes Day 28. 2. 2022
Ať už přímo pečujete o zvířata v nouzi, dobrovolničíte nebo pomáháte na dálku, tohle je váš den!

Celý rok myslíme hlavně na zvířata v nouzi, pomáháme a mnohdy zapomínáme sami na sebe. Chceme to změnit a věnovat jeden den v roce všem lidem, kteří myslí na zvířecí štěstí.

Záchrana zvířat je plná krásných okamžiků a radosti, třeba když váš svěřenec najde nový domov nebo zvládne náročnou operaci, nejde se ale přitom vyhnout momentům, které člověku lámou srdce. Chce to často velkou sílu a odhodlání a my si nesmírně vážíme každého, kdo je v tom s námi – a právě proto jsme stvořili Pet Heroes Day.

Pojďme se 28. února na jeden den zastavit a vzájemně si poděkovat. Napišme lidem ze svých oblíbených spolků, jednotlivcům z našeho okolí, veterinářům, prostě těm, díky komu se mají zvířátka každý den o něco lépe. Připomeňme jim, že o nich víme a že si jich vážíme a dodejme jim energii do dalších dnů. Možná se to nezdá, ale i pár milých slov nebo čokoláda v balíčku s materiální pomocí dokážou velké divy. ❤

Zveme vás na speciální živé vysílání!

Situace teď zrovna dvakrát nepřeje veselí, přesto bychom vás rádi pozvali na zítřejší živé vysílání, které pořádáme v rámci oslav dne zvířecích hrdinů Pet Heroes Day. Snad více než kdy jindy je teď důležité, abychom si připomněli práci všech, kdo pomáhají zvířátkům a patřičně ji ocenili.

Livestream proběhne dnes 28. 2., začínat budeme ve 20:00 na YouTube. Už teď si můžete na YouTube nastavit upozornění, které vás upozorní, jakmile stream začne.

Na streamu se na vás budou těšit Soňa Schneiderová a Eva Matejovičová, dvě neodmyslitelné součásti Pet Heroes a hlavně hrdinky, které stejně jako vy nadevše milují zvířata.

Evu navíc můžete znát také jako autorku krátkého animovaného dokumentu Azyl, ve kterém vypráví skutečné příběhy několika zvířátek z Handipet Rescue. Povídat si s vámi budou třeba právě o využití kreativních činností při pomoci zvířatům nebo o všem, co obnáší dočasná péče, se kterou má Eva bohaté zkušenosti.

Děkujeme partnerům za dárky pro hrdiny z Pet Heroes

Na závěr bychom chtěli také moc poděkovat naši partnerům Albi, Dedoles, Dřevěný šperk, Madmonq, a Rybízák, kteří se rozhodli podpořit zvířecí hrdiny z Pet Heroes a poskytli nám proto zdarma své výrobky jako dárky pro naše pracovníky a dobrovolníky.

Novinky

Alfiemu se musel amputovat ocásek

04. 09. 2023 - Alfieho onemocnění se zase zhoršilo. Na konci ocásku mu už nebyla prakticky žádná srst,...

Britu čeká operace

03. 09. 2023 - Brita byla na kontrole po čištění uší. Bohužel do levého ouška se problémy zase začaly...

Chystáte se na návštěvu veteriny? Tipy jak mazlíčkovi zajistit tu nejlepší péči

01. 09. 2023 - Možná se to nezdá, ale i vy sami můžete přispět k tomu, aby váš pejsek nebo kočička...

Lumity podstoupil vyšetření na neurologii

01. 09. 2023 - Koncem června jsme přijali ochrnuté koťátko, které za sebou tahalo zadní nohy a potřebovalo...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha