Každý život má smysl!

22. 12. 2017

Každý z nich je jiný, ale Valentýnu, Marleyho, Pinky a Barbie přece něco spojuje. Za prvé pobyt v našem azylu, za druhé handicap, za třetí to, že mnoho lidí v komentářích je odsoudilo bez mrknutí oka na SMRT.

Valentýna dnes pobíhá po dvou nohách po zahradě, Marley dokáže přejít celou chodbu bez upadnutí, Pinky žije v nejúžasnější rodině a užívá si výlety a Barbie po operaci opět běhá. U nikoho z nich jsme nezvažovali nikdy eutanazii, i přes komentáře pod jejich sbírkami, alby a obrázky.

Zabýváme se handicapovanými zvířaty už několik let a tak víme, že každý si zaslouží šanci. Handicapovaný pes nebo kočka neprožívá svůj problém jako lidé. Nikdy se nelitují, nikdy nic nepostrádají, radují se ze života, bezbolestného veselého života, kterému se perfektně přizpůsobí.

Každý život má smysl, svou nevyčíslitelnou hodnotu, to je naše filozofie, tak jsme se zavázali k tomu pomáhat raněným a postiženým psům a kočkám. Vzdělávat lidi o jejich vlastních zvířatech, aby je neutráceli, dali jim šanci, podpořili je. Poskytovat poradenství a sebevědomí veterinářům i ostatním útulkům, aby se postižení nebáli, ale opřeli se do pomoci potřebným. Tohle všechno můžeme dělat jen díky lidem jako jste vy, díky Hrdinům, kteří se zapojí do klubu a posílají měsíčně finanční pomoc. Tak můžeme fungovat a dlouhodobě pomáhat handicapovaným psům a kočkám. Sdílíte naši filozofii? Chcete pomáhat psům a kočkám v nouzi?

Připojte se do klubu hrdinů vyplněním formuláře na webu

a staňte se součástí Handipet Rescue ❤

 

Novinky

Druhá dobrovolnická sezóna v Hrabří se rozjíždí 

26. 05. 2023 - Dny se prodlužují, teploty stoupají a na pozemku bývalého JZD v Hrabří se opět rozjíždí...

Gomezovi už je zase dobře

24. 05. 2023 - Gomez si kvůli problémům pobyl zase několik dní na veterině, ale naštěstí už je mu zase...

Rozárka byla na kontrole s jícnem

15. 05. 2023 - Další kontrolní vyšetření v jícnu bylo původně naplánované až na léto. Jenže v...

Gomez je opět hospitalizovaný

14. 05. 2023 - Chvíli už to vypadalo, že je u Gomeze všechno na dobré cestě. Našli jsme mu novou dočasnou...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha