Každý život má smysl!

22. 12. 2017

Každý z nich je jiný, ale Valentýnu, Marleyho, Pinky a Barbie přece něco spojuje. Za prvé pobyt v našem azylu, za druhé handicap, za třetí to, že mnoho lidí v komentářích je odsoudilo bez mrknutí oka na SMRT.

Valentýna dnes pobíhá po dvou nohách po zahradě, Marley dokáže přejít celou chodbu bez upadnutí, Pinky žije v nejúžasnější rodině a užívá si výlety a Barbie po operaci opět běhá. U nikoho z nich jsme nezvažovali nikdy eutanazii, i přes komentáře pod jejich sbírkami, alby a obrázky.

Zabýváme se handicapovanými zvířaty už několik let a tak víme, že každý si zaslouží šanci. Handicapovaný pes nebo kočka neprožívá svůj problém jako lidé. Nikdy se nelitují, nikdy nic nepostrádají, radují se ze života, bezbolestného veselého života, kterému se perfektně přizpůsobí.

Každý život má smysl, svou nevyčíslitelnou hodnotu, to je naše filozofie, tak jsme se zavázali k tomu pomáhat raněným a postiženým psům a kočkám. Vzdělávat lidi o jejich vlastních zvířatech, aby je neutráceli, dali jim šanci, podpořili je. Poskytovat poradenství a sebevědomí veterinářům i ostatním útulkům, aby se postižení nebáli, ale opřeli se do pomoci potřebným. Tohle všechno můžeme dělat jen díky lidem jako jste vy, díky Hrdinům, kteří se zapojí do klubu a posílají měsíčně finanční pomoc. Tak můžeme fungovat a dlouhodobě pomáhat handicapovaným psům a kočkám. Sdílíte naši filozofii? Chcete pomáhat psům a kočkám v nouzi?

Připojte se do klubu hrdinů vyplněním formuláře na webu

a staňte se součástí Handipet Rescue ❤

 

Novinky

„Duhový most“: proč o něm mluvíme při ztrátě mazlíčka?

31. 10. 2023 - Dost možná už jste se někdy v životě setkali s formulkou „Odešel za duhový most“ coby...

Brita je po operaci

13. 10. 2023 - Brituška má za sebou odstranění zvukovodu kvůli opakovaným zánětům. Moc jsme si oddechli,...

Černé kočky smůlu nenosí, lidská bezohlednost ano

04. 10. 2023 - Černé kočky nenosí smůlu. To spíš někteří lidé… Své o tom ví koťátka Wanda a...

Psí senior: Jak se o něj starat?

01. 10. 2023 - Stáří se bohužel nevyhýbá ani psům, třebaže by si jejich páníčci přáli opak. Díky...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha