Benefiční focení pro Handipet Rescue

01. 09. 2019

Chaňovic fotí

Máme pro vás báječnou zprávu! V neděli 27. října 2019 od 10:00 do 17:00 proběhne benefiční focení pejsků, jehož výtěžek poputuje na pomoc našim chlupatým svěřencům z azylu. Focení vymyslela a zorganizovala báječná Chaňovic fotí ❤ a my jí za to moc děkujeme. ❤

Veškeré detaily pro vás sepsala na svém Facebooku. Vzkazuje vám tohle:

O CO SE JEDNÁ?

Drazí zvířomilové, ráda bych Vás touto cestou pozvala na svoje první benefiční focení, který bude věnovaný neziskový organizaci Handipet Rescue. Nabízím Vám tedy zvýhodněnej benefiční balíček na nafocení Vašeho psíčete – 30 min focení, 10 fotek, 500kč. Mimo focení si budete moct koupit i různý produkty (vodítka, obojky, trička, tašky). Celej výtěžek z tohoto dne (jak z focení, tak z prodeje výrobků) poputuje rovnou do organizace.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Pokud máte o focení zájem, stačí pod příspěvek na události s infem o focení vložit koment, že máte zájem a poslat mi zprávu na moji stránku Chaňovic fotí. Jak se bude termín blížit, domluvíme se na přesným čase a dalších detailech.

JAK MŮŽU PŘISPĚT?

Přispět můžete jednak zakoupením zvýhodněnýho chlupatýho balíčku (tedy necháte si nafotit psíče) a taky si můžete zakoupit různý produkty – na výběr budete mít z produktů přímo od Handipet Rescue CZ (trička a tašky) nebo si můžete pořídit nějakou pejskaří výbavu od Vodítka Ascarya (vodítka, obojky, atd.).Všechny produkty se na události budou prodávat za zvýhodněnou cenu než běžně a celej výdělej poputuje Handipetům. Pokud nemůže dorazit a přesto chcete přispět, můžete poslat nějakej peníz přímo Handipetu na účet.

MŮŽU PŘIJÍT I BEZ PSA?

Jasně, pokud nemáte psíče a i přesto chcete organizaci podpořit, neváhejte a přijďte. Můžete si koupit nějakej ten výrobek nebo jen tak přihodit organizaci nějakou tu kačku.

KDE SE SEJDEME?

Focení bude probíhat v Růženině lomu v Brně.

Tak neváhejte a udělejte si poznámku v kalendáři. Užijete si príma den se svým psíčetem, odnesete si fotky na památku a podpoříte dobrou věc 🙂

 

Novinky

Rozárce se přitížilo a musela být hospitalizována

23. 03. 2023 - Všechno se to odehrálo velmi rychle. V úterý večer se jí nechtělo jíst a navíc měla velmi...

Rozárku propustili z veteriny

18. 03. 2023 - Všechna vyšetření vypadala dobře a jícen je průchozí, proto pan doktor rozhodl, že není...

Rozárka zvládla operaci!

16. 03. 2023 - Je to tak! Naše prosby byly vyslyšeny a včerejší operace Rozárky dobře dopadla. Konečně si...

Kastrace: Proč je důležité kastrovat kočky – a nejen pro jejich zdraví

15. 03. 2023 - Každý kočkomil dobře ví, jak nádherná, milující a vznešená zvířata kočky jsou. A...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha