Koťátka Wanda a Vision

Vlevo černý kocourek Vision, vpravo černá kočička Wanda
Sourozenci Wanda a Vision nezačali zrovna nejlépe.

Naštěstí se k nám ale dostali dřív, než se jim stihlo stát něco opravdu špatného. Po zdravotní stránce jsou na tom dobře, jen lidem zpočátku příliš nedůvěřují a potřebují trochu času, než si zvyknou. I z dočasné tety byli nejprve hodně vykulení a neustále se spolu choulili v koutě. Postupně ale pochopili, že teď už jsou v bezpečí a nemají důvod se bát.

Rádi a opravdu s velkým nasazením se pouští do každého jídla, které před ně postavíme. Občas mají trochu tendenci hltat, jako by se snad báli, že jídlo zase někam zmizí… No je zjevné, že si zažili věci, které by si v ideálním světě žádné koťátko zažít nemělo.

Vision onemocněl

Chudáčkovi Visionovi nebylo posledních pár dnů vůbec dobře. Byl smutný, apatický, nechtěl jíst ani si hrát se svou sestřičkou Wandou a dalšími kamarády… No bylo jasné, že je nejspíš něco hodně špatně.

Vyrazili jsme proto na veterinu, kde ho pan doktor vyšetřil a potvrdil naše obavy. Visionek měl zvýšenou teplotu a bojoval s ošklivým zánětem. Pan doktor mu proto nakonec předepsal antibiotika. Ty mu vůbec mu nechutnaly, ale pomohly, protože se Visionovi nakonec udělalo zase lépe a uzdravil se.

Koťátka našla nový domov

Wanda a Vision jsou nejen sourozenci, ale hlavně velcí kamarádi. Když se proto ozval zájemce, který je měl zájem adoptovat společně, udělalo nám to ohromnou radost! Domov, který prckům nabízel, se nám moc zamlouval a tak byla brzy ruka v rukávu.

Protože jsou Wanda s Visionem od počátku trochu plaší, stěhování je nejprve trochu vykolejilo a jako spousta jiných koček trávili prvních pár dnů schování a vylézali hlavně na jídlo a záchůdek. Brzy se ale začali osmělovat a teď už jim doma prakticky všechno patří.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha