Vašek – kocourek se zlomeninami

Vaška jsme k nám přijali se zlomenou pánví a nohou. Zřejmě po srážce s autem.

Vaška jsme přijali do péče v opravdu kritickém stavu, proto jsme ho okamžitě převezli na veterinu, kde byl hospitalizován.

Kocourek byl vychrtlý, dehydratovaný a neskutečně zesláblý. Podle pana doktora musel být v tomto stavu už několik dní. Potřeboval zoperovat zlomeniny, ale vzhledem k jeho celkovému stavu to prostě nešlo – narkózu by nemusel zvládnout, a tak nezbylo než počkat, až trochu zesílí. Zůstal proto na kapačkách a pan doktor se snažil udělat vše pro to, aby mu pomohl.

Vašek byl velmi statečný, dokonce se i sám snažil jíst. Toužil žít a my tolik doufali, že tuhle šanci dostane.

Vašíček svůj boj prohrál

Přestože se všichni na veterině moc snažili, aby ho zachránili, Vašíkův stav byl natolik špatný, že to nakonec nezvládl. Moc nás to mrzí. Zasloužil si mnohem víc…

Moc děkujeme všem, kdo jste na Vaška mysleli, fandili mu nebo mu zaslali příspěvek na léčbu. I díky vám mohl dostat šanci a odejít s vědomím, že na něm někomu záleží a to není málo.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha