Utena – malá stydlivka

Kočička Utena se vyvaluje v peřinách
Kočička Utena byla hlavně zpočátku hodně stydlivá.

Přijali jsme ji společně s fenkou Sárou od paní, která se dostala do takové situace, že se dál nemohla o svá zvířátka postarat. Z nenadálé změny prostředí Utena neměla moc velkou radost a hlavně zkraje byla u dočasné tety velmi nejistá a schovávala se.

Dali jsme jí čas, aby se mohla postupně rozkoukat a zvyknout si. Po několika dnech už se tetičce začala sama od sebe hlásit o jídlo a krátce na to si začala chodit i pro pohlazení.

Během vstupního vyšetření na veterině jsme u Uteny objevili kýlu, kterou pan doktor musel odoperovat. Všechno naštěstí dobře dopadlo.

Nový domov

Utena bývá k cizím lidem obezřetná, což trošku komplikuje seznamování. Nové paničky se do Uteny naštěstí zamilovaly se vším všudy a s adopcí neváhaly. A Utenka jim brzy začala otevírat své srdíčko, počáteční opatrnost je pryč.

Doma má teď jednu kočičí kamarádku, což jí moc vyhovuje, protože si má s kým hrát, ale zároveň mají maminky pořád dost rukou na to, aby mohly mazlit obě zároveň. Je prostě moc šťastná!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Je mu teprve rok a půl, ale už ví, jaké to je bojovat o život.

Drobeček si toho nejspíš hodně vytrpěl.

5 180 Kč
cíl 10 000 Kč

Na začátku byl Ekko úplně jako sourozenci. Pak ale přestal růst.

Život Allana a Kena začal všelijak, jen ne růžově...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha