Utena – malá stydlivka

Kočička Utena se vyvaluje v peřinách
Kočička Utena byla hlavně zpočátku hodně stydlivá.

Přijali jsme ji společně s fenkou Sárou od paní, která se dostala do takové situace, že se dál nemohla o svá zvířátka postarat. Z nenadálé změny prostředí Utena neměla moc velkou radost a hlavně zkraje byla u dočasné tety velmi nejistá a schovávala se.

Dali jsme jí čas, aby se mohla postupně rozkoukat a zvyknout si. Po několika dnech už se tetičce začala sama od sebe hlásit o jídlo a krátce na to si začala chodit i pro pohlazení.

Během vstupního vyšetření na veterině jsme u Uteny objevili kýlu, kterou pan doktor musel odoperovat. Všechno naštěstí dobře dopadlo.

Nový domov

Utena bývá k cizím lidem obezřetná, což trošku komplikuje seznamování. Nové paničky se do Uteny naštěstí zamilovaly se vším všudy a s adopcí neváhaly. A Utenka jim brzy začala otevírat své srdíčko, počáteční opatrnost je pryč.

Doma má teď jednu kočičí kamarádku, což jí moc vyhovuje, protože si má s kým hrát, ale zároveň mají maminky pořád dost rukou na to, aby mohly mazlit obě zároveň. Je prostě moc šťastná!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Už jako malé kotě prodělala nemoc, která ji připravila o sourozence...

2 800 Kč
cíl 8 000 Kč

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha