Tori – kočička s proraženou plící

Proražená plíce, rozdrcená pánev a výraz plný bolesti, v takovém stavu se k nám Tori dostala.

Maličkou Tori zřejmě srazilo auto…

Musela krátce po sobě podstoupit dvě operace, nejprve plic a potom ještě pánve. Vůbec to nebylo snadné, ale Tori je ohromná bojovnice a všechno to zvládla úplně skvěle. Po první operaci byl i pan doktor překvapený z toho, jak rychle se její stav zlepšil.

Chtěli bychom moc poděkovat všem, kdo kočičku podpořili a pomohli jí zajistit vše k tomu, aby se mohla uzdravit.

Celkem se do pomoci Tori zapojilo přes 150 lidí a my jsme každému z vás ze srdce vděční.

Tori pustili z veteriny

Pár dní po druhé operaci ještě Tori pro jistotu zůstala na veterině, kde byla odborným dohledem pana doktora. Všechna vyšetření naštěstí dopadla dobře, a tak se Tori nakonec mohla přestěhovat do dočasné péče a pokračovat v rekonvalescenci tam.

Tori pustili z veteriny

Domácí prostředí a laskavá péče dočaskářů se princezna moc zamlouvala.

Zatím měla samozřejmě přísný klidový režim, postavit se ještě nedokázala, ale sem tam už zkoušela nožky protahovat. Dokonce to vypadalo, že se jí vrátil cit i do nožky, kterou měla před operací necitlivou. Na nějaké definitivní rozsudky bylo ale v tuto chvíli ještě brzy, všechno záleželo na tom, jak půjde hojení.

Další operace

Tori bohužel neopustily problémy s vylučováním a bylo proto potřeba přistoupit k další operaci.

Tu Torinka zvládla, ale teprve následujících několik dní mělo ukázat, co bude dál a jestli se jí schopnost vylučovat dokáže obnovit. Šlo bohužel o velmi komplikovaný případ, osud ji upřímně vůbec nešetřil…

Tori odešla za duhový most

Torinka bojovala velmi statečně, ale bohužel se její stav ani přes veškerou péči pana doktora nezlepšil a funkci střev se nepodařilo obnovit.

Zkusili jsme všechno, nakonec ale nastala chvíle, kdy už se nedalo dělat nic, než ji nechat v klidu odejít. Strašně moc nás to mrzí, tak hrozně jsme věřili, že to beruška zvládne.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha