Tickes – nemocná tulačka

Stará kočička, tulačka od vedle, kterou každý vyhání od dveří.

Přichází zima a černou kočku čeká posledních pár promrzlých týdnů, než vydechne naposledy. Chodí, chrčí, krčí se do klubíčka, hodně pije, ale už málo jí… Na štěstí pro ni stále existují lidé, kterým záleží i na kočkách, které se potulují po ulici. Zavolala nám paní a dovezla ji rovnou na veterinu, nemělo smysl na cokoliv čekat.

Co Tickes trápí?

Černá kočička Tickes chrčí, má rozsáhlý zánět, zmrzlý ocásek, hromadu klíšťat, je vyhublá, hodně pije, krevní testy ukazují oslabené ledviny, má polyp v uchu. Byla přijata na hospitalizaci, dostala kapačky a antibiotika.

Jak je na tom naše malá tulačka teď?

Tickes dělá panu doktorovi velké starosti. Ledvinové hodnoty se malinko zlepšily, dokonce se už i napapala, ale 4x se jí zvýšil počet bílých krvinek. Zánětu se nějak nechce ustoupit nebo se jí přitížilo stresem z veteriny. Čekáme každým dnem další zprávy. Moc si přejeme, aby měla šanci ještě zažít na světě to krásné.

Tickes odešla za duhový most

Bohužel Tickes se dostala k veterináři příliš pozdě. Její stav se zhoršil a už nebylo možné ani přistoupit k operaci polypu. Nedalo se už dělat nic, jen jí pomoci, aby dál netrpěla. Je nám to strašně moc líto, maličká.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha