Ted a Jeffrey

Kocourci Ted a Jeffrey jsou koťátka od Sněhulky.

Jejich maminku, toulavou kočičku ve velmi špatném stavu, se podařilo zachránit, a tak se naštěstí mohla postarat o svých pět chlupaťoučkých ratolestí. Bohužel paní, která je všechny měla ve své péči, je nechávala volně pobíhat po zahradě. Smůla tomu chtěla, že to byla zahrada nedaleko silnice. Sněhulka a jedno z koťátek skončili kvůli lidské nezodpovědnosti pod koly aut a jsou již v kočičím nebi.

Čtyři osiřelá koťátka se nakonec dostala k nám do azylu. Kočičí slečny Rosemary a Aileen měla u sebe teta Jaq, bráškové jsou v péči tety Jany. Na Rosemary se usmálo štěstí a už se rozvaluje v novém domově. Kočička Aileen byla dlouho velmi plachá, ale nakonec se přesto našla panička, která měla tolik trpělivosti, že si k sobě našly cestu, a tak i Aileen už má svou milující rodinu.

Ted a Jeffrey našli domov

Kocourci Ted a Jeffrey na svůj domov čekali ze všech koťátek nejdéle, nakonec se ale štěstí usmálo i na ně. Dnes už mají svou vlastní milující mámu a dva kočičí sourozence, které si naprosto zamilovali.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha