Ted a Jeffrey

Kocourci Ted a Jeffrey jsou koťátka od Sněhulky.

Jejich maminku, toulavou kočičku ve velmi špatném stavu, se podařilo zachránit, a tak se naštěstí mohla postarat o svých pět chlupaťoučkých ratolestí. Bohužel paní, která je všechny měla ve své péči, je nechávala volně pobíhat po zahradě. Smůla tomu chtěla, že to byla zahrada nedaleko silnice. Sněhulka a jedno z koťátek skončili kvůli lidské nezodpovědnosti pod koly aut a jsou již v kočičím nebi.

Čtyři osiřelá koťátka se nakonec dostala k nám do azylu. Kočičí slečny Rosemary a Aileen měla u sebe teta Jaq, bráškové jsou v péči tety Jany. Na Rosemary se usmálo štěstí a už se rozvaluje v novém domově. Kočička Aileen byla dlouho velmi plachá, ale nakonec se přesto našla panička, která měla tolik trpělivosti, že si k sobě našly cestu, a tak i Aileen už má svou milující rodinu.

Ted a Jeffrey našli domov

Kocourci Ted a Jeffrey na svůj domov čekali ze všech koťátek nejdéle, nakonec se ale štěstí usmálo i na ně. Dnes už mají svou vlastní milující mámu a dva kočičí sourozence, které si naprosto zamilovali.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha