Tara – ochrnutá fenečka

Ochrnutá kříženka samojeda Tara
Taru stihla v jejím krátkém životě potkat veliká smůla.

Vypadá jako roztomilý lední medvídek. Tara je mladá fenečka, plná energie a chtěla by dovádět jako každý jiný pejsek. Osud k ní ale bohužel nebyl příliš shovívavý…

Tara se nemůže postavit na zadní tlapky. K nám se dostala již ochrnutá, bez možnosti další operace. Její stav je tedy konečný a neměnný. Její jediná šance na to, aby mohla zase chodit ven, byl vozík na míru. Bez něj by nedokázala pořádně přejít ani místnost. Celková suma, kterou jsme potřebovali na vozíček vybrat, byla 23 850 Kč. Je to cena za vozík na míru z 3D tiskárny. Takové vozíky jsou lehké, praktické a třeba Annie s tím svým pohodlně vybíhala v azylu i schody.

Děkujeme všem, kteří přispěli na vozíček

Lidé, jste úžasní! Na Tary vozíček se vybralo krásných 32 400 Kč. Moc vážíme toho, že jste v tom s námi. Mohli jsme tak Tarušce koupit nejen vozíček, ale také zaplatit i krmení a drobné veterinární výdaje jako je očkování. Děkujeme moc! A Taruška posílá psí pusinky všem svým hrdinům, kteří jí dali šanci na lepší život.

Na videu se můžete podívat, jak probíhala výroba Tařina vozíčku:

Naše sněhobílá princeznička svůj vozíček má k dispozici a umí s ním běhat po zahradě a strašně moc ji to baví. Jen se podívejte, jaká je nádherná a hlavně spokojená.

Handipet Race!

Taruška se jako jedna ze dvou hlavních hvězd blýskla v krátkometrážním filmu Handipet Race. Celý snímek máte možnost zhlédnout zde:

Život v dočasné péči

Pro Tarušku se podařilo najít naprosto dokonalou dočasnou péči, ve které je o perfektně postaráno. Taruška si své dočasné páníčky i psí sourozence velice rychle zamilovala a brzy se zde začala cítit jako doma. Měla totiž k dispozici všechno, co potřebuje – pohodlné ležení, spoustu plyšáků, čtyři psí kamarády, milou dočaskářku a spooooustu mazelní a pusinek.

Nový domov

Je to tak! I na Tarušku se nakonec usmálo štěstí a nalezla svůj vytoužený domov. Nenašla ho navíc sama – spolu s ní se adoptovala i její kamarádka Eliška. Nejspíš vás nepřekvapí, že se nakonec staly trvalou součástí své původně dočasné rodiny.

Dočasná teta si tyhle dvě princezny už od počátku zamilovala a po všech těch měsících plných útrap i radostí, které s nimi prožila, si už prostě nedokázala představit, že by se s nimi měla někdy rozloučit. A tak se stalo – obě princezny jsou oficiálně ADOPTOVANÉ. ❤

Není nic lepšího, než když zvířátka konečně najdou své osudové lidi. Tahle radost je navíc dvojnásobná v případech, kdy domov najdou handicapovaná zvířátka, jako je právě Tara.

Taro, Eliško, mějte se krásně. Pevně věříme, že vaše životy budou už navždy plné radosti, lásky a veselého štěkotu. Děkujeme, že jsme vás mohli poznat.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale uměla být pěkným dráčetem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha