Taco a Fizz – zubožení drobečci

Špinaví, zablešení a se zkaženými zuby. Přesně v takovém stavu k nám přišli dva pejsci.

Dostali jména Taco a Fizz. Vůbec nám hlava nebere, jak tohle mohl nějaký člověk dopustit. Oba pejsci byli na první pohled zanedbaní. Když jsme je koupali, teklo z nich bahno a špína, srst měli plnou blech… Byli vystrašení, nevěděli, co se stalo a co s nimi bude.

Jak se jim dařilo u nás v azylu?

Fizz si prošel pořádnou proměnou. Bylo nutné ho nejen vykoupat, ale i ostříhat, aby se zbavil staré a zacuchané srsti. Teď je z něj opravdový fešák (i když zatím ještě tak trošku naháček).

Taco byl na vyšetření u specializovaného veterináře, aby mu prohlédl očičko. Už když k nám totiž Taco přišel, bylo vidět, že s jeho pravým okem je něco špatně. Ukázalo se, že za problém může staré zranění způsobené kočičím škrábnutím. Taco na očičko vidí, ale špatně. Bohužel jsme mu vzhledem ke stáří zranění neměli už jak pomoct.

Taco našel nový domov

Máme obrovskou radost z toho, že maličký miláček Taco se u nás v azylu dlouho nezdržel. Už má svůj nový domov a my mu moc přejeme, aby měl už jen a jen krásný život.

Fizz našel nový domov

Brzy poté, co odešel domů jeho kamarád Taco, našel i brouček Fizz svou milující rodinu. Teď už jsou z obou kluků nefalšovaní a rozmazlovaní „gaučáci“ a my moc doufáme, že je jejich štěstí už nikdy neopustí.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha