Sweva – málo mazlivá fenka našla domov

Měla se vrátit zpět do útulku…

Sweva už jednou své štěstí v podobě nového domova našla. Bohužel, jak tomu někdy bývá, nový domov jí nebyl dopřán natrvalo a měla putovat zpátky do útulku, odkud přišla.

Sweva neměla ve svém dosavadním životě dobré zkušenosti s lidmi a v důsledku toho se nerada mazlí. A to byl důvod, proč ji majitel chtěl po roce vrátit zpět do útulku. To jsme nemohli dopustit, a tak Sweva putovala k nám. Její zdravotní stav také nebyl nejlepší – měla potrhané šlachy, nechtěla chodit, skákat, bylo jí zle.

Zlepšoval se její zdravotní stav?

Swevuška brala léky na bolest, do kolene se jí píchala plazma a zkoušela se PRP terapie. Ale hlavně podstoupila operaci nožiček, která dopadla výborně! Nyní už jsou pryč ty časy, kdy jen ležela v posteli celý den. Pronásledovala svou dočasnou paničku z místnosti do místnosti a začala být mnohem čipernější než předtím! A dokonce každé ráno trvala na procházce do parku.

Našla Sweva nakonec ten pravý domov?

Ano! ❤ Sweva to neměla v životě jednoduché, ale nakonec se na ni usmálo štěstí a ona našla skvělý domov, kde má k dispozici velkou zahradu, za plotem les a k tomu všemu ještě psí kamarádku!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha