Silverka – myšilovka

Silverka je kočička, kterou jsme převzali z jednoho psího útulku, kam se dostala omylem.

Rychle jsme pochopili, že tahle slečna po lidské společnosti moc netouží a chce žít venku, a tak jsme jí tohle přání splnili. Nechtěli jsme totiž, aby se zbytečně trápila.

I nadále jsme na ni dohlíželi a domluvili jsme se s ní na jedné věci – každý večer se kočička zastavila do azylu na večeři. To Silverce naprosto vyhovovalo. Dokonce se při jídle občas nechala pomazlit. Někdy se zastavila i přes den, to pozorovala psy a kontrolovala, jestli ostatní zvířátka v azylu náhodou nedostávají večeři i během jiných částí dne.

Silverka má nový domov

Silverka se během svých pravidelných návštěv azylu spřátelila s jedním panem dobrovolníkem, který k nám pravidelně chodí venčit pejsky a pomáhat se vším možným. Jeden druhému nakonec padli do oka tak, až se rozhodlo, že se k němu Silverka nastěhuje.

Silverka v novém domově

Silverka se úplně proměnila. Nejen, že je ochotná být uvnitř domu, ale dokonce se i chodí mazlit a vysedává novému tátovi na klíně! V azylu pobyt uvnitř rázně odmítla a pomazlit se nechala také jen někdy. Vůbec nevíme, co náhlou změnu způsobilo, ale jedno víme jistě – jsme šťastní, že se ti dva našli.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

2 700 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

16 400 Kč
cíl 25 000 Kč

Při pohledu na maličkou Auroru nám bylo do pláče.

Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha