Silverka – myšilovka

Kočka
Silverka je kočička, kterou jsme převzali z jednoho psího útulku, kam se dostala omylem.

Rychle jsme pochopili, že tahle slečna po lidské společnosti moc netouží a chce žít venku, a tak jsme jí tohle přání splnili. Nechtěli jsme totiž, aby se zbytečně trápila.

I nadále jsme na ni dohlíželi a domluvili jsme se s ní na jedné věci – každý večer se kočička zastavila do azylu na večeři. To Silverce naprosto vyhovovalo. Dokonce se při jídle občas nechala pomazlit. Někdy se zastavila i přes den, to pozorovala psy a kontrolovala, jestli ostatní zvířátka v azylu náhodou nedostávají večeři i během jiných částí dne.

Silverka má nový domov

Silverka se během svých pravidelných návštěv azylu spřátelila s jedním panem dobrovolníkem, který k nám pravidelně chodí venčit pejsky a pomáhat se vším možným. Jeden druhému nakonec padli do oka tak, až se rozhodlo, že se k němu Silverka nastěhuje.

Silverka v novém domově

Silverka se úplně proměnila. Nejen, že je ochotná být uvnitř domu, ale dokonce se i chodí mazlit a vysedává novému tátovi na klíně! V azylu pobyt uvnitř rázně odmítla a pomazlit se nechala také jen někdy. Vůbec nevíme, co náhlou změnu způsobilo, ale jedno víme jistě – jsme šťastní, že se ti dva našli.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Je mu teprve rok a půl, ale už ví, jaké to je bojovat o život.

43 775 Kč
cíl 50 000 Kč

Drobeček si toho nejspíš hodně vytrpěl.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2023Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha