Shelly – fenečka s bolavou kyčlí

Malá Shelly se do azylu dostala s bolavou kyčlí, kterou bylo nutné operovat.

Shelly byla přitom neuvěřitelně aktivní a překypovala energií. Ze všeho nejradši by se proháněla po zahradě a užívala si života, ale nejdřív musela podstoupit operaci.

Shelly podstoupila operaci

Operace naštěstí proběhla bez komplikací. Shelly se brzy mohla vrátit do azylu a nastal klidový režim, aby pacičku nezatěžovala a mohla se v pořádku zahojit. Brzy se na ni začala stavět a bylo vidět, že je připravená znovu běhat, jen co jí to teta dovolí.

Máme velkou radost, že se Shelly po operaci tolik ulevilo. Moc děkujeme všem, kteří jí pomohli operaci zaplatit a dali jí tak šanci na krásný a bezbolestný život.

Shelly našla nový domov

Shelly je psí krasavice a má báječnou a milou povahu. A tak i přes to, že měla ještě klidový režim, dostala šanci odjet do nové rodiny a odbýt si zbytek léčení tam. To pro ni znamená více individuální péče a pozornosti, což si tahle princezna opravdu moc zaslouží. Moc ti to přejeme, beruško.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha