Princezny z množírny: Schnitzel

Schnitzel byla jedna z šesti princezen z množírny.

Schnitzel na tom byla ze všech princezen zachráněných z množírny po psychické stránce nejlépe, na ní se ale přitom její minulost stihla podepsat. Schnitzlička byla hodně rozpolcená. Bylo na ní vidět, jak moc se chce mazlit, jenže zároveň měla velký strach, když se k ní dočasná teta přiblížila. Vyžadovalo to spoustu trpělivosti, ale nakonec maličká začala svůj strach překonávat a dnes se těm „svým“ lidem spokojeně vyvaluje na klíně.

Kromě toho se ale Schnitzel chovala jako normální štěňátko. Byla plná energie a žila v přesvědčení, že se měla narodit jako pitbull. Trhala všechno kolem, stěhovala pelíšky, zabavila hračky svým kočičím spolubydlícím a lítala z jednoho konce bytu na druhý, co jí síly stačily. Byla prostě strašně ráda, že je na světě a užívala si každý den.

Rozdvojená nožička

Schnitzel se narodila s rozdvojenou nožičkou, na kterou nemohla chodit a musela proto podstoupit operaci. Původně jsme doufali, že by se nožičku mohlo podařit opravit, ale ačkoliv se pan doktor velmi snažil, nakonec to bohužel nevyšlo. Nožička se tedy amputovala, protože Schnitzel jinak měla tendenci ji používat při chůzi (i když to přirozeně nešlo), což nebylo dobré pro její záda.

Pro Schnitzel to naštěstí neznamená žádnou velikou změnu. I když jsme si moc přáli, aby mohla běhat normálně po čtyřech, takhle také může prožít krásný a dlouhý život v milující rodině a to je to nejdůležitější.

Schnitzel našla nový domov

Dočasná péče se nakonec stala Schnitzel jejím šťastně až navěky. Malá princezna během těch několika měsíců přirostla dočaskářům k srdci natolik, že jim nakonec nezbyla jiná možnost, než ji adoptovat a jednou provždy spojit svůj osud s jejím.

Schnitzel díky tomu získala úžasný domov, ve kterém je opečovávána přesně tak, jak si zaslouží. Kromě svých lidských rodičů má navíc i psího parťáka, se kterým může dovádět a tropit lumpárny, což je oba moc baví. Je šťastná a to je to všechno, co jsme si pro ni kdy přáli.

Moc vám děkujeme za podporu Schnitzel, ale také všech ostatních zvířátek, která jsou nebo byla v naší péči. Dohromady tvoříme skvělý tým a dokážeme úžasné věci. Schnitzel je toho důkazem.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

13500 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha