Sasha – promrzlé koťátko

Vychrtlé, zaváté sněhem, na pokraji smrti – v takovém stavu našla paní v kravíně drobné koťátko.

O moc déle už by osamocené ve sněhu nevydrželo, naštěstí se ho podařilo včas dostat do bezpečí.

Drobečka jsme hospitalizovali na veterině, říkali jsme mu Sasha. Nevěděli jsme, jestli je to kocourek nebo kočička ani přesný věk. Důležité bylo jediné – bylo vyhublé (jídlo nejspíš neviděl už celé věky) a potřebovalo naši pomoc.

Krevní hodnoty byly v rámci možností poměrně dobré a podle pana doktora mělo naději, že to zvládne. Sasha se nevzdával(a) – dokonce se i během vyšetření zvládl(a) postavit. Papat ale nechtěl(a)…

Drobeček to nezvládl

Koťátko bylo po době, kterou strávilo v zimě bez jídla, velmi zesláblé a i když jsme se opravdu snažili, bylo už příliš pozdě. Jeho příběh nám láme srdce. Až do poslední chvíle jsme věřili a doufali. Tentokrát to ale bohužel nevyšlo. Cítíme bezmoc a smutek. Na tyhle odchody si člověk nikdy nezvykne.

Moc děkujeme všem, kdo Sashu podpořili. Přišlo nám ohromné množství zpráv, komentářů a příspěvků od vás, kteří jste doufali a věřili spolu s námi. Díky vaší pomoci mohlo koťátko alespoň v posledních dnech poznat teplo, bezpečí a lásku.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha