Růženka – perfektní společnice

Černá kočička s bílou náprsenkou Růženka
Ahoj, já jsem princezna Růženka, svého jména druhá po mamince a hledám nový domov!

Já osobně si myslím, že svět beze mně by nebyl zdaleka tak krásné místo. Jsem nádherná kočičí dáma a srdíčko mám na pravém místě. Miluji lidi a hledám nejlépe stejně hodnou kočičí paničku, která by milovala jen a jen mně.

Nemám ale ráda jiné kočičky, svého člověka chci mít totiž jen pro sebe a jako v pohádce bych se ráda nechala nosit v náručí a za hlasitého předení bych s ním v objetí chtěla proplouvat životem. Večer bychom spolu měli ulehat do tvého pelíšku a ráno by měla být vždy skvělá snídaně pro nás obě, přesně tak, jak si to zasloužíme.

Přes den můžeš klidně pracovat, já bych ráda měla taky trochu klidu a nejlépe abych měla taky k dispozici zasíťované okno, ze kterého bych se mohla koukat ven, to totiž dělám moc ráda. Až se vrátíš domů, budu tě s láskou a nadšením vítat a jsem si jistá, že ty mně taky, protože tak to v pohádce bývá!

Růženka našla nový domov

Je to tak, úžasná princezna Růženka našla své vysněné království. Nová panička si Růženku moc zamilovala a Růženka je s ní moc šťastná.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha