Jeho veličenstvo císař Rudolf Drápek

Tenhle brouček k nám přišel v době, kdy se to u nás koťátky jen hemžilo.

Za jeden měsíc jsme přijali čtyři (další miminka, která k nám v té době přišla, byla Žofí, Fendi a Deny). Tenhle drobeček ležel někde opuštěný, zcela sám a bez maminky, vydán napospas osudu. Naštěstí mu byl osud nakloněn a našla ho paní, která se okamžitě obrátila na nás, protože sama se o něho postarat nemohla (takhle malá koťátka potřebují pravidelně každé tři hodiny krmit, což je pro lidi, kteří chodí do práce, značně náročné).

Je nám ctí vám představit Jeho veličenstvo

Na to, jak byl kocourek prťavý, dostal opravdu velké jméno, nejspíš to úplně nejdelší, jaké v historii azylu nějaké zvířátko mělo – jmenuje se Jeho veličenstvo císař Rudolf Drápek. Myslíme, že rozkošněji by to už ani nešlo!

Přišel k nám se zánětem očí, kalicivirem a nechtěl jíst. Na zánět dostal kapky a i rozjíst se nám ho podařilo. Když povyrostl a mohl začít papat sám, odešel do dočasné péče spolu s kocourkem Fendim.

Jeho veličenstvo má domov!

Z Jeho veličenstva vyrostl nádherný mladý kocourek, který se začal konečně porozhlížet po své nové milující rodině. A brzy se na něj usmálo štěstí! Už si spokojeně vrní doma v pelíšku a my jsme moc rádi, že jeho příběh má tak šťastný konec. ❤

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale umí být pěkným dráčetem.

Čtyři tiché tlapky, jeden elegantní ocásek, dvě velké oči plné lásky a heboučký kožíšek.

Al je slepý na jedno oko, Peggy pravděpodobně nevidí vůbec.

7 600 Kč
cíl 8 000 Kč

Během zhruba čtyř měsíců života stihl poznat hlad a strach o vlastní život.

17 250 Kč
cíl 25 000 Kč

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha