Ruby – inkontinentní fenečka

Inkontinentní fenečka našla krásný domov, ve kterém nakonec odešla za duhový most.

Vypadalo to, že příběh fenečky Ruby skončil happyendem. Byla od nás adoptována a my byli rádi, že našla nový domov.

Bohužel tomu chtěl osud nakonec jinak a Ruby se k nám od nové rodiny vrátila (kvůli „cestování“). Po jejím návratu jsme zjistili, že trpí inkontinencí.

Krevní testy pak potvrdili začínají selhávání ledvin – pravděpodobně měla vrozené onemocnění ledvin. Ruby brala léky a pravidelně se posílaly vzorky na kontrolu.

Ruby byla jinak ale normální mladý pes – ztřeštěná, milovala lidi, milovala všechny ostatní a neustále měla z něčeho radost.

Ruby nakonec našla opět svůj nový domov a užívala si běhání po zahrádce se psím parťákem, válení na gauči a spinkání v posteli s paničkou. Měla se jako královna, byla milovaná a rozmazlovaná. Bohužel po několika měsících se stav fenečky Ruby nečekaně zhoršil a přes veškerou snahu lékařů se ji nepodařilo zachránit. Ruby odešla za duhový most.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha