Rosie – okouzlující zrzečka

Zzravá kočička Rosie
Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Rosie ho tak nemůže úplně ohnout. Bohužel to vypadá, že s tím už nepůjde nic dělat… Pro jistotu chceme ale situaci konzultovat ještě s druhým panem veterinářem, abychom měli úplnou jistotu.

Rosie je jinak okouzlující zrzečka, která jsou mezi kočkami poměrně vzácné. Většinou tuhle barvu totiž mívají především kocourci. Je moc milá a za každé pohlazení se odmění hlasitým předením.

Rosie hledá domov

Rosie je neskutečně mazlivá a tulivá kočička, která se bez rozmyslu s hlasitým předením ukládá na klín doslova každému, koho potká. Má v sobě tolik lásky a něhy, že neváhá rozdávat pusinky na nos hned při seznámení.

K ostatním kočičkám je Rosie nekonfliktní a sotva si jich všímá, když má oči jen pro člověka. Skvěle se tak hodí jako jedináček i jako člen smečky. Jediné, co Rosie zvládá špatně je cestování autem v přepravce, to ji velmi děsí a tak hledá domov, kde bude cestovat jen naprosto výjimečně.

Zdá se vám, že právě pro vás je Rosie jako stvořená? Pak rozhodně neváhejte ani chviličku a zavolejte na tel. 725 859 393 nebo napište na marketa@petheroes.cz.

• 1 rok, 3 kg

• Očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná, FIV/FeLV negativní

• Adopční poplatek 1 500 Kč

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Megie osud vůbec nešetřil a nadělil jí na stará kolena spoustu problémů...

21 370 Kč
cíl 30 000 Kč

Malého Chaie přinesli na veterinu na utracení. Pokousal ho pes.

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha