Rosie – okouzlující zrzečka

Zzravá kočička Rosie
Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Rosie ho tak nemohla úplně ohnout. Bohužel podle vyšetření se s tím nedalo nic dělat. Rosie ale byla velká optimistka, ve všem hledala hlavně to dobré a rozhodně nehodlala nechat špatné koleno, aby jí kazilo radost ze života.

Rosie byla jinak okouzlující zrzečka, které jsou mezi kočkami poměrně vzácné. Většinou tuhle barvu totiž mívají především kocourci.

Šlo o neskutečně mazlivou a tulivou kočičku, která se bez rozmyslu s hlasitým předením ukládala na klín doslova každému, koho potkala. Měla v sobě tolik lásky a něhy, že neváhala rozdávat pusinky na nos hned při seznámení.

Nový domov

Hledání domova pro Rosie byla trochu výzva, protože špatně snášela cesty autem, a tak jsme původně doufali, že jí najdeme domov někde v okolí dočasné péče. Když se nám ale ozvali úžasní zájemci, kteří se do ní naprosto zbláznili a nabízeli jí ten nejúžasnější domov pod sluncem, rozhodli jsme se to zkusit, i když byli z trochu větší dálky.

Dočasná teta se spolu s Rosie na cestu důkladně připravila, celou cestu seděla u ní (zatímco řídil dočasný strýček) a nakonec to spolu zvládly moc dobře. A hlavně to všechno stálo za to, protože Rosie se do nových páníčků velmi rychle zamilovala. Našla ty pravé lidi právě pro sebe a to je to, co si přejeme pro všechna zvířátka.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha