Pinky – štěňátko, které je konečně šťastné

Tohle je Pinky, malá bílá kulička, která venku nemůže dohnat svoje přátele.

Proč? Protože se na ní vyřádil nějaký množitel, který se nestaral o to, kdo se narodí, ale za kolik ji prodá. Vinou křížení nemocných rodičů získala do výbavy luxaci pately a dysplazii kyčelních kloubů, jednoduše řečeno, má koleno úplně přetočené, vypadávají jí kyčle a nedokáže pokrčit nohy.

PINKY JE PO PRVNÍ OPERACI

Přišla naděje. Pan doktor řekl, že je zde možnost operace! Operaci levé nohy má za sebou a čekají jí dlouhé měsíce rehabilitací, ve kterých se ukáže, jestli Pinky bude moct ještě někdy svobodně běhat. Bohužel ani její přední nožky nejsou úplně dokonalé. Slova to nedokáží přesně popsat, přikládáme raději RTG snímek.

PINKY SE DOČKALA SVÉHO NEJVĚTŠÍHO ŠTĚSTÍ

Protože každý pes a kočka si zaslouží svůj domov, i Pinky hledala svůj osud mezi lidmi, kteří by ji mohli konečně milovat. A tak se její začátek u někoho, kdo jí ublížil ze sobeckých důvodů se skončil u někoho, kdo ji bere jako nejvzácnější stvořením na světě.

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘISPĚLI NA OPERACI PINKY! JSTE ÚŽASNÝ!

Na operaci Pinky přispěla Nadace na ochranu zvířat, které děkujeme.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha