Perníček – chudáček se zlomenou nohou

Zrzavý kocourek Perníček
Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Akutně jsme ho převezli k panu doktorovi na veterinu, kde podstoupil operaci. Navzdory tomu, že pan doktor udělal co mohl, Perníček v noze neměl cit.

Po několika dnech byl propuštěn do dočasné péče. S výběrem dočasné tety byl velmi spokojený. Konečně někdo, kdo chápal, že potřebuje mazlit a ideálně pořád!

Perníčkova operace vyšla na 16 000 Kč. Moc děkujeme všem, kdo jste mu na ni přispěli!

Nožka už se nejspíš nezlepší

Ačkoliv jsme doufali, že se funkce nožky po operaci postupně obnoví, bohužel se tak nestalo. Nožka mu každopádně nijak nepřekáží, proto s ní zatím nebudeme nic dělat. Nervy se teoreticky mohou obnovovat i několik měsíců, takže ještě stále existuje šance. Pravděpodobnější ale je, že Perníček nožku k chůzi už nikdy používat nebude. Že by se tím ale nějak trápil, to se rozhodně říct nedá, je to nejvděčnější a nejumazlenější kocourek na světě!

Perníček našel nový domov

Krásný a mazlivý kocourek Perníček nejel nikam do neznáma, odvezl si ho jeho lidský kamarád, který se přátelí s dočasnou tetičkou a který se proto na něj jezdil koukat, seznamovat se a mazlit ho tak dlouho, dokud si doma všechno nezařídil, aby mu mohl dát ten nejlepší nový domov.

Máme z toho velikou radost, víme totiž, že Perníček bude s člověkem, kterého zná a kterého má už teď opravdu moc rád. Nic lepšího bychom si nemohli ani přát a z celého srdce přejeme všichni Perníčkovi už jen pohodové a štěstím zalité dny.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

7 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha