Pepina – princezna s křivou nožkou

Pepina
Pepinka přišla o paničku.

Zmatek, strach, smutek – podobné pocity se musely honit v hlavě zhruba dvouleté Pepince, když ji její rodina předala do rukou nám. Byli jsme pro ni cizí a chuděrka Pepinka netušila, co se to děje a proč ji dávají pryč.

Co se stalo, ptáte se? Její milovaná panička odešla do nemocnice a domů už se zřejmě nevrátí. Rodina se o Pepinku postarat nemohla, a tak se dostala k nám.

Pepinka byla po příchodu k dočasné tetě hodně zmatená. Cizí člověk, cizí zvířátka, cizí domov. Nic nepoznávala a nechápala, co se to stalo. Po čase si naštěstí zvykla a pochopila, že pro ni dočasná teta udělá, co jí na očích uvidí. Zvládala hezky chodit na vodítku a dokonce znala i povel „sedni”. Dočasná teta se jí vše snažila co možná nejvíce usnadnit a nešetřila při tom pamlsky.

Křivá nožička

Pepinka měla křivou nožku, na kterou pořádně nedošlápla. Občas se o ní opřela, ale pajdala. Nohu měla v minulosti zlomenou, jenž špatně srostla a takhle to dopadlo…

Vzali jsme ji proto k panu doktorovi, který provedl rentgen a sdělil nám skvělou zprávu – byla zde šance, že se nožičku povede zoperovat!

Nožku se panu doktorovi nakonec podařilo narovnat, ale nebylo to snadné, protože kost byla velmi tenká. Po operaci na veterině strávila ještě pár dní navíc, aby ji měl pan doktor na očích. Brzy se ale vrátila do dočasné péče kde pokračovala v rekonvalescenci.

Nožička se hojila krásně a Pepinka ji pomalu začala zase používat. ❤ Je to neskutečně šikovná a statečná fenka, nebudeme lhát.

Pepinka našla nový domov

Loučení s ní nebylo vůbec snadné, protože je to neskutečná úžasná a svérázná psí holka, ale máme za ni a její novou rodinu velkou radost. Konečně má zase své vlastní zázemí a hlavně milující páníčky, kteří jsou připraveni ji rozmazlovat. ❤

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha