Patty – autistická kočka

Patty má svůj svět – jednoduchý, nenáročný, sestávající se z místečka na ležení.

Ve svém světě je spokojená a šťastná, ten náš jí moc neříká. Nemá potřebu se mazlit, nikdy nemňouká, jen leží a nezajímá jí dění okolo, nezajímají jí hračky ani jiné kočky. V azylu byla Patty nešťastná, byla zalezlá ve skříňce, vylézala ven jen na jídlo, bála se cizích lidí, psů, koček.

Patty je velmi speciální a zároveň naprosto výjimečná kočička. Jediné co potřebovala bylo najít někoho, kdo ji vezme k sobě a ocení celou její krásu, jak tu venkovní, tak tu vnitřní.

Proto jsme pro Patty hledali speciální rodinu, která nechce umazlenou kočku, akční torpédo nebo ukecaného parťáka a ocení Patty takovou, jaká je. To jaké je nenáročná, nevtíravá a bude pro ně dokonalá.

Patty bohužel trpí silnou potravinovou alergií – musí jíst výlučně maso, kosti a vnitřnosti, jinak je schopná si vyškrábat celé tělo. Dokáže to až do mokvavých ran, a to vše už jen z nepatrného drobku pamlsku nebo granule. Nemůže tak ani chodit ven, protože by se jí do ran mohla dostat infekce, což by ji mohlo ohrozit na životě.

Ač se to zdálo skoro už nemožné, Patty nakonec svůj nový domov opravdu našla! Po dvou letech u nás se objevil člověk, který je schopen ocenit to jaká Paťka je a má trpělivost, aby společně všechno zvládli. Adopce Patty je důkazem toho, že má smysl doufat a hledat domov kočičkám s komplikovanou povahou.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

15801 Kč
cíl 5000 Kč

Bujimu jsou teprve čtyři roky, ale prožil toho už tolik! K nám do Čech přicestoval až z Afriky…

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha