Park – zubožený kocourek

Mourovatý kocour v trávě
Přijali jsme do péče nalezeného kocourka ve velice zuboženém stavu.

Byl vychrtlý, měl velký zánět, přes který skoro neviděl, a byl nesmírně unavený. Nejvíc bolestivé na tom všem bylo, jak se mazlil a byl klidný a smířený se vším, co musel podstoupit během léčení. Kocourek dostal jméno Park a konečně přišla jeho šance na dobrý život.

Jak se daří Parkovi?

Kocourek vyhrál svůj nejtěžší boj. Na veterině se dostal z nejhoršího a mohl odejít k naší báječné azylové tetě Jaq. Tam ho čekalo dobré papání, drbání za ušima a všechna péče, která mu doteď tolik chyběla. A postupem času se z něj vyklubal takový fešák, že se nikdo nestačil divit.

Park našel domov

Kocourek Park měl veliké štěstí. Přijela za ním na návštěvu paní, která ho našla, když byl ještě zubožený chudáček a potřeboval nutně pomoct. Tenkrát nás poprosila, abychom se ho ujali. Sama má totiž doma další kočičku a nemohla si vzít domů kocourka z ulice a riskovat nákazu nějakou závažnou chorobou. Proto musel Park ze všeho nejdřív na veterinu, do karantény a musel také podstoupit nutná vyšetření. Ale jeho nálezkyně na něj nezapomněla. A nakonec to byla ona, kdo mu dal nový milující domov. Moc nás těší, že se Park dočkal svého šťastného konce.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha