Dolly – paní Vdolečková

Dámy a pánové, dávejte dobrý pozor! Na scénu přichází Dolly – paní Vdolečková!

Všechno si obhlédne, všechno zkontroluje, vyčmuchá každý piškot! Je tady proto, abyste ji podrbali, pomazlili, poplácali – a pak to vzali celé ještě jednou znovu od začátku. Dolly prostě ví, co od života čeká a nebojí se si o to říct!

Dočasná péče

Dolly našla dočasnou péči, kde se o ni krásně starali. Měla v ní své dvounožce jen a jen pro sebe a spokojeně se nechávala rozmazlovat. I přes prvotřídní péči nicméně doufala, že u svých dočaskářů nebude muset zůstávat moc dlouho a netrpělivě vyčkávala, kdy se objeví ti praví lidé, kteří jí konečně dají její vlastní domov. Nakonec nemusela čekat dlouho.

…a nakonec i ten domov

Dočaskáři se totiž rozhodli Dolly adoptovat natrvalo! Dolly je v sedmém nebi. Život u dočasných rodičů se jí moc líbil a je štěstím bez sebe, že bude moct stát po jejich boku už po zbytek života.

Moc děkujeme všem, kdo jste Dolly sledovali a podporovali. Její šťastný konec je možný i díky vám všem.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha