Pan Hrášek – kocourek se zlomeninou

Kocourek pan Hrášek
Pan Hrášek utrpěl komplikovanou zlomeninu zadní nohy.

Noha byla rozštěpená na několik částí, ale měl velké štěstí, protože ji pořád bylo možné zachránit. Operace byla náročná, ale naštěstí se obešla bez komplikací. Drobka potom čekala rekonvalescence a hojení. Celou dobu byl moc statečný, mňoukal na všechny kolem a rád se nechal pomazlit.

Kontrolní rentgen nožky dopadl skvěle!

I když byla noha opravdu ošklivě zlomená, hojila se úplně krásně. Začátkem prosince 2022 pan Hrášek podstoupil vyndání kovové plotýnky, která kost držela u sebe. Potom musel ještě 14 dní dodržovat klidový režim. Ty dva týdny už uběhly rychle a pak Hrášek konečně zase mohl běhat a skákat jako by se mu nikdy nic nestalo.

Velké poděkování patří všem, kdo panu Hráškovi přispěli na pokrytí nákladů za operaci a následnou péči. Potřebné peníze se pro kocourka podařilo vybrat během jednoho dne, jste úžasní. ❤️

Pan Hrášek našel domov

Hráškova dočasná tetička si dlouho malovala, jak skvělou rodinu pro pana Hráška společně najdeme. Když ale odjel na operaci své zlomené nožky, uvědomila si, jak hrozně by jí bylo, kdyby se k ní už nikdy neměl vrátit. No a nakonec jí došlo, že nikdo pro něj nebude lepší rodinou než právě ona.

Pan Hrášek byl z tohohle vývoje událostí nesmírně šťastný, protože si celou domácnost naprosto zamiloval. Máme za něj tak obrovskou radost!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Zlomené srdce a zdravotní problémy...

Catsbyho nemusíte vidět, abyste věděli, že je poblíž. Prozradí ho totiž hlasité sípání...

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha