Pan Dante – kocourek s nemocnýma ušima

Uši umí pořádně potrápit, své o tom ví i chudáček Dante.

Kocourek k nám přišel od paní, od které jsme už v dubnu přijali kočičku Sarah. Stejně jako ona měl i pan Dante spoustu problémů. V oušku měl obrovský polyp a svrab, vytvořily se mu tam krusty, tekla mu krev. Zubů měl už jen pár a také v ošklivém stavu, no prostě hrůza.

Pan Dante podstoupil zákrok, kdy se polyp odstranil. Situace v oušku byla opravdu tragická, zánět byl velmi dlouho neléčený a podle toho to i vypadalo. Nějakou dobu ještě musel brát antibiotika a teta mu musela ouško čistit, ale nakonec to dobře dopadlo a ouško se uzdravilo. Kromě toho mu pan doktor vytrhal problémové zoubky, takže mu zbyly poslední tři.

Nový domov

Nakonec to ani netrvalo tak dlouho a pan Dante si mohl sbalit kufřík a vyrazit za štěstím. Všechny další radosti i strasti (i když těch snad už moc nebude) života bude od teď prožívat s milujícími páníčky. Dočkal se prostě šťastného konce, po jakém touží každé kočičí srdíčko. Moc děkujeme všem, kdo mu na jeho cestě pomohli. ❤️

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Malý Puding měl jednu nožičku od lokte dolů ochrnutou, vůbec o ní nevěděl.

Kvůli zdravotním problémům jsme přijali zhruba devítitýdenní holčičku.

Nevíme, co se tomuhle hnědookému broučkovi stalo, nohu měl zlomenou nad kolenem.

Daenerys je pojmenovaná po matce draků, sama ale uměla být pěkným dráčetem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha