Pan Dante – kocourek s nemocnýma ušima

Uši umí pořádně potrápit, své o tom ví i chudáček Dante.

Kocourek k nám přišel od paní, od které jsme už v dubnu přijali kočičku Sarah. Stejně jako ona měl i pan Dante spoustu problémů. V oušku měl obrovský polyp a svrab, vytvořily se mu tam krusty, tekla mu krev. Zubů měl už jen pár a také v ošklivém stavu, no prostě hrůza.

Pan Dante podstoupil zákrok, kdy se polyp odstranil. Situace v oušku byla opravdu tragická, zánět byl velmi dlouho neléčený a podle toho to i vypadalo. Nějakou dobu ještě musel brát antibiotika a teta mu musela ouško čistit, ale nakonec to dobře dopadlo a ouško se uzdravilo. Kromě toho mu pan doktor vytrhal problémové zoubky, takže mu zbyly poslední tři.

Nový domov

Nakonec to ani netrvalo tak dlouho a pan Dante si mohl sbalit kufřík a vyrazit za štěstím. Všechny další radosti i strasti (i když těch snad už moc nebude) života bude od teď prožívat s milujícími páníčky. Dočkal se prostě šťastného konce, po jakém touží každé kočičí srdíčko. Moc děkujeme všem, kdo mu na jeho cestě pomohli. ❤️

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha