Pan Dante – kocourek s nemocnýma ušima

Uši umí pořádně potrápit, své o tom ví i chudáček Dante.

Kocourek k nám přišel od paní, od které jsme už v dubnu přijali kočičku Sarah. Stejně jako ona měl i pan Dante spoustu problémů. V oušku měl obrovský polyp a svrab, vytvořily se mu tam krusty, tekla mu krev. Zubů měl už jen pár a také v ošklivém stavu, no prostě hrůza.

Pan Dante podstoupil zákrok, kdy se polyp odstranil. Situace v oušku byla opravdu tragická, zánět byl velmi dlouho neléčený a podle toho to i vypadalo. Nějakou dobu ještě musel brát antibiotika a teta mu musela ouško čistit, ale nakonec to dobře dopadlo a ouško se uzdravilo. Kromě toho mu pan doktor vytrhal problémové zoubky, takže mu zbyly poslední tři.

Nový domov

Nakonec to ani netrvalo tak dlouho a pan Dante si mohl sbalit kufřík a vyrazit za štěstím. Všechny další radosti i strasti (i když těch snad už moc nebude) života bude od teď prožívat s milujícími páníčky. Dočkal se prostě šťastného konce, po jakém touží každé kočičí srdíčko. Moc děkujeme všem, kdo mu na jeho cestě pomohli. ❤️

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Krásná Valerie hravě vyřešit každý problém.

Rosie měla v minulosti zřejmě zlomené koleno, které jí špatně srostlo.

Něžná a do krásy rozkvetlá jako luční kvítí, taková je kočička Pampeliška.

Jeli jsme na veterinu pro léky, odjeli jsme s nemocným novorozeným štěňátkem.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2022Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha