Oliva – tříbarevná kočičí dáma

Oliva je naprosto okouzlující kočičí dáma, která se k nám dostala z jiného azylu.

Je to ultramazlivá kočička, která ze všeho nejvíce miluje drbání na bříšku.

Co měla za trápení?

Byl jí diagnostikován vestibulární syndrom a také podstoupila CT vyšetření, které ukázalo zánět na mozku a hnis v oblasti tympanické dutiny. Bohužel měla také prasklé oba ušní bubínky v důsledku infekce.

Olivka podstoupila operaci

Olivce se postupem času o něco zhoršily její problémy, začala kašlat a mít problémy se soplíky. Nastal tedy čas jí vyčistit dutiny a ulevit jí. Zákrok statečně postoupila a díky tomu přestala pšíkat, frkat, netekly jí nikde nudle a dobře se jí dýchalo. Měli jsme obrovskou radost, že se ji ulevilo.

Olivu potrápily ledviny

Oliva musela být akutně hospitalizována, protože jí začaly selhávat ledviny. Chuděrka malá na tom byla moc špatně, trvalo několik dní, než se začal její stav zlepšovat. Ale Olivka opravdu zabojovala a vydobyla si svoje místo na světě. Dala se do pořádku a přestěhovala se do azylu k tetě Jaq, kde se jí dostalo láskyplné péče a spousty a spousty rozmazlování.

Olivka je adoptovaná ❤

Je to tak. Olivka a teta Jaq si na sebe natolik zvykly, že už bez sebe nemohou být. A proto Olivka zůstává už navždy domácí, adoptovanou a milovanou kočičkou v Kadlíně, kde spinká v posteli a má se báječně. Moc ti to přejeme, beruško.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha