Nina a Rebeca – kočičí sestřičky

Kočičky Nina a Rebeca
Obě byly krásné a umazlené a ještě si naplno užívaly své kočičí puberty.

Spadl nám kámen ze srdce, když jsme zjistili, že jsou Nina i Rebeca zdravé jako řípa a jediné, co je trápí, je to, že ještě nemají svůj domov. I tenhle problém se naštěstí podařilo velmi rychle vyřešit!

Ninuška byla droboučká, celý její život se točil kolem mazlení a drbání. Kromě toho si ale taky ráda vyrazila zasportovat, mezi její oblíbené disciplíny patřilo zejména běhání, lov hraček a zběsilý šplh na škrabadlo.

Rebeca překypovala energií. Měla spoustu chuti do života, celé dny by si nejradši hrála a lumpačila. Dokázala si ale užít i chvíle pohody a mazlení (a dostávání ňaminek).

Domov nakonec našly společně

Zpočátku byly trochu nejisté a na nové prostředí si zvykaly déle, než jsme čekali, ale jejich nová panička byla naštěstí velmi trpělivá a krásně to s nimi zvládla. Teď už si hrají spolu i s novou kočičí kamarádkou Limčou a jsou moc šťastné. ❤️

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Nina je ještě mladá kočka, zdraví jí ale už teď neslouží tak, jak by mělo...

Zraněný Nari byl nalezený v Lanškrouně, zřejmě ho srazilo auto.

Pan Kdovík byl kdysi milovaný mazel. Pak se stal ale spíš přítěží...

Luffy si při narození musela vytáhnout černého Petra...

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha