Nemo – čivaví dědeček

Čivava
Nemovi je úctyhodných 10 let a jeho cesta k nám byla dlouhá a neveselá.

Chudák malý čivaváček prožil část života v množírně, odkud putoval do útulku a pak k nové majitelce. Bohužel po několika letech se panička stěhovala a Nema si prý nemohla vzít s sebou. A tak se tenhle střapatý dědulínek ocitl na důchod v naší péči.

Jak se mu daří?

Nemo je naštěstí fyzicky v pořádku, ale jeho dušička zůstala po tolika špatných zkušenostech poznamenaná a dost možná už se nikdy úplně nespraví. Čivaváček není zvyklý na mazlení a hlazení. Nikdy si takové péče moc neužil a tak se zdá, že mu ani nechybí. Nejraději by se celé dny jen vyvaloval v teplém pelíšku a spinkal. S občasnou pauzičkou na svačinku, samozřejmě. Neumí ani chodit na vodítku a běhat venku se mu stejně moc nechce. Naučil se, že nejlepší je si rychle vyřídit všechny „nutné záležitosti“ a pak žebrat, aby mohl jít zpátky domů. Občas se u nás zapojil do hry s ostatními pejsky – obzvlášť ti mladší ho dokázali trošku rozdovádět. Ale většinou mu na to pro samý spánek nezbýval čas.

Čivava

Pomozte Nemovi prožít hezký zbytek života

Nemo je skromný malý chlupáček, ale i on potřebuje každý den plnou mističku krmení. V laskavé péči u naší útulkové tety Jaq čeká na to, jestli se přece jen ještě nenajde někdo, kdo by mu dal dobrý domov. A my budeme moc rádi, když se mu rozhodnete dopřát krásný podzim života a adoptujete si ho na dálku. Kromě hřejivého pocitu u srdce vás čekají fotky a zprávy o tom, jak se čivaváčkovi daří.

Nemo našel nový domov!

Ačkoliv jsme tomu skoro nemohli uvěřit, nakonec se stal zázrak. Skoro jsme ani nedoufali, že by se ještě mohla najít rodina, která by si psího dědouška Nema chtěla adoptovat. Ale cesty páníčků k jejich milovaným mazlíčkům jsou nevyzpytatelné a tak i Nema nakonec čekala jeho šťastná chvíle. Teď už je z něj pejsek domácí a my mu to všichni ze srdce přejeme. Ať máš už jen krásný život, broučku.

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha