Nakey – psí babička

Když k nám Nakey přišla, bylo jí 11 let a život se s ní moc nemazlil.

Roztomilá, tichá a nenáročná kráska. Nevíme přesně, co ji potkalo, ale z minulosti si musela odnést špatné vzpomínky, protože neměla ráda prudké pohyby. Nechtěla se ani nechat mazlit kdykoliv si teta vzpomněla, spíš si přišla pro pohlazení sama. Moc potřebovala někoho, kdo by pro ni měl pochopení a dopřál jí klidný a laskavý podzim života

Nakey se k nám dostala už jako stařičká dáma s jasně danými prioritami. Dát si něco dobrého na zub, zalézt pod peřinu a spinkat. Moc toho ke spokojenosti nepotřebovala, nebyla to žádná divoška, většinu dne si hověla na gauči a ignorovala svět okolo. Na vycházku jí bohatě stačila zahrádka před domem.

Nakey musela na veterinu

Nakey byla hospitalizována na veterině, protože odmítala jíst. Výsledky krve nic neukázaly. Její stav se dlouho nelepšil. Dokonce zvracela krev a měli jsme opravdu strach, jestli to Nakey vůbec zvládne. Moc jsme si přáli, aby ještě dostala šanci a mohla si hledat nový milující domov. A Nakey zabojovala! Po několika dnech se konečně najedla! I její krevní obraz se zlepšil a mohla se vrátit k nám do azylu. Měli jsme z toho ohromnou radost!

Nakey našla domov

Nakey je droboučká, křehká a potřebovala nutně najít pohodlný domov s milujícími páníčky, kteří by mohli pokračovat v jejím rozmazlování. A to se také nakonec povedlo! Máme obrovskou radost, že na Nakey se nakonec usmálo štěstí a teď už má vlastní paničku, může se rozvalovat v peřinách a užívat si krásného a klidného stáří v obětavé a laskavé rodině. Moc ti to přejeme, beruško!

Naplnit mističku

Zvířátka v nouzi jsou závislá na lidské pomoci. Podpořte je ještě dnes zasláním libovolného příspěvku a pomozte jim tak zajistit vše, co budou potřebovat. Přispět můžete přímo na č. ú. 2288471053/5500, VS 1403 nebo skrz bezpečný portál Darujme.

Jednorázově
Měsíčně

Co bude za částku pořízeno?

Další zvířata

Z Teddyho příběhu bolí u srdce...

9 328 Kč
cíl 14 000 Kč

Nemocně kotě si přehazovali jako horký brambor...

Swiftie nemůže chodit na zadní nohu.

Odebírejte náš newsletter

Přihlaste se k odběru zvířecích novinek, které vás dojmou i zahřejí na srdci.

© 2024Pet Heroes z.s., IČO: 01552309, DIČ: CZ01552309, Hlavatého 663/15, 149 00 Praha